Sayfa 754/997 İlkİlk ... 254654704744752753754755756764804854 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 6,025 - 6,032 arası.

Konu: Viop XXXIII

1. Cumhurbaşkanlığıni kim kazanırsa kazansın mecliste çoğunlukta olamaz. Her iki koalisyon da da HDP kritik parti olur. Amma velakin HDP barajı geçmezse Cumhur ittifakı mecliste çoğunlukta olasılığı daha yüksek. Her halükarda bundan sonra seçim kanunu ve sistem değişmezse koalisyonsuz hükümet mümkün değil.

2. Seçim olacak diyenlere gülüyorum ben hiç olası görmüyorum. Lebaleb kongreler akp teşkilatından referans ile işe girmeler. Bizdensen yaşarsın değilsen sürünürsün politikaları bunları en koyu akp lilerde görüyor.

Reis öyle bir ortam sağlar ki malesef ümmetin lideri ülkenın kahramanı gördükleri kişi ,karsımızda vatan hainleri imansızlar var seçime giderek bu ülkeyi riske atamayız dese şuan 10 milyon kişi seçime gerek yok riske atılacak ülkemiz yok der. Ve deli gibi savunur. (Özel kamuda referansla işe giren + aile biriyleri 10 milyom seçmen)

Ben ihtimal vermıyorum.

3. Seçim için anayasa değişikliği yada referandum da iyi parti içinde zayıf olanlar olabilir ordan kopma için bir tezgah ile o sayı bulunur. Bunun için iyi bir tezgah olması gerekir. Geçer geçmez bilmiyor. Akp içinde de seçilemeyecekler dönebilir. Her partiden oynaklik olabilir. Adam üçer beşer maaşi boşuna mı veriyor. Kemik olmasın dökülür bunlar.

Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Seçim olacak diyenlere gülüyorum ben hiç olası görmüyorum. Lebaleb kongreler akp teşkilatından referans ile işe girmeler. Bizdensen yaşarsın değilsen sürünürsün politikaları bunları en koyu akp lilerde görüyor.

Reis öyle bir ortam sağlar ki malesef ümmetin lideri ülkenın kahramanı gördükleri kişi ,karsımızda vatan hainleri imansızlar var seçime giderek bu ülkeyi riske atamayız dese şuan 10 milyon kişi seçime gerek yok riske atılacak ülkemiz yok der. Ve deli gibi savunur. (Özel kamuda referansla işe giren + aile biriyleri 10 milyom seçmen)

Ben ihtimal vermıyorum.
    seçim kanunu değişmedikten sonra ve erken seçim kararı olmadığı sürece reis bi daha aday olamıyor..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

muhalefetin erken seçim istemesini de abukluk olarak düşünüyorum , stratejik deha k. kılıçdaroğlu yine ve yeniden hezimet için elinden geleni yapmakta..
    hele ki aday falan olursa..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

6.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Seçim olacak diyenlere gülüyorum ben hiç olası görmüyorum. Lebaleb kongreler akp teşkilatından referans ile işe girmeler. Bizdensen yaşarsın değilsen sürünürsün politikaları bunları en koyu akp lilerde görüyor.

Ben ihtimal vermıyorum.
    Aç kalan işsiz kalan pastadan pay almayan çoğunlukla .devlet Bahçeli var ne yapacağı belli olmayan. Bu krizi yönetecek kabiliyet de yok. ABD faizi var dünyada ki gıda ve metal ahşap ürünler enflasyonu var. Onlar sıfır faiz ile yola çıktı biz %19 faiz. Bizdeki riskleri saysan bitmez. Akp MHP blok halinde karşı da sıkıntı var. İnce, Sarıgül var. Eğer İmamoğlu ve Mansur seçime alınmazsa RTE kazanabilir.

7. Velev ki seçim oldu. Zaten bıçak sırtı olur. İllaki bir şekilde iptal olur seçim. Seçim iptali sonrasında şehit haberleri gelmesi için bir yerlere de girilir bir şeyler olur. Şuan RTE nin hakim olmadığı bir yer var mı. İstanbul seçiminde hata yaptılar bu seçimde %10 koyar çuvala kazanır. Ha olmadı iptal olur.

8. Ne kadar süre işçi çıkarmayı yasaklayacaksin
    Ne kadar süre bankaların günü geçmiş alacağınin takip süresini uzatacaksin. Bilinmeyen o kadar şey var. Elinde o kadar imkân da var. Şimdi seçime gitmeyecek de ne zaman gidecek. Her doğan akp ye muhalif her ölüm akp den giden bir oy.

Sayfa 754/997 İlkİlk ... 254654704744752753754755756764804854 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •