Sayfa 287/997 İlkİlk ... 187237277285286287288289297337387787 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 2,289 - 2,296 arası.

Konu: Viop XXXIII

1.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    A101 bilmem ama migros personeli sendikalı, sendika olduğu için çalışma şartları bellidir. İnternette toplu iş sözleşmesini aradım ama bulamadım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Her yere başvuru yaptık. Uçarak gidecek. Algida Omo migros yabancı kökenli olanlar bizimkiler den çok hakka hukuka dikkat ediyor.

2. Yeğen Omo deterjan bölümünde çalışıyor pazar günü 750 TL yazıyormuş 4 pazar ile 6000 TL yatmış.

3. Ya insanlar yalan söylüyor geçim şartları hayat şartları ve ekonomik durumları hakkında ya borsa döviz fiyatları yalan 🤔
    Reel ekonomiden bu kadar kopuk bu kadar ilgisiz bir fiyatlama görmemiştim
    algı ve rakamların ilizyonu ile yuzdurulmeye çalışılan bir gemi var geminin kaptanı,yönetimi ve lüks kamaralarda hayat farklı alt tabanda hayat farklı birde orkestra var aynı Titanik filmindeki gibiyiz filimdede filikaya binenler lüks kamaralarda kalan zenginler oluyor.

4. A 100 ********i ürün patlar ödetir kasa tazminatı yok kasa açığı öde. 3-5 yüz geriye alıyor.

5.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    borsa kapalı olsa bildirim yapılırdı bist aş tarafından demekki açık olacak
    Eskiden brokerler çok yoğundu şimdi hersey bilgisayarla programlarla oluyor. Borsanın kapanması zaten mantıklı olmaz. İnsanların vakit geçireceği yer lazım...

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Sen öyle san. Benim kız A101 de çalışıyor. Haftalık ortalama 12-16 saat çalışıyor mesai izin bayram seyran yok standart asgari ücret tek iyi tarafı 1 nde yatar. İftardan sonra bile çağırıyorlar yok Mal geldi yok sayım. Sosyal medyada kıyamet kopuyor bir Allah'ın kulu bir şey demiyor. Sanırım devletle bir anlaşma var
    Daha önce belirtmiştim. Bu nedenlerle zorunlu kalmadıkça bu tür marketlerden alışveriş etmiyorum.
    A101 yasal olmayan uygulamaları varsa, kızınız işten ayrılmaya karar verdiğinde bu konuları haklı fesih nedeni gösterip, alamadığı fazla mesaileri talep edebilir. Ancak bu konuda size daha doğru bilgiyi konuyu bilen bir avukat verecektir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by emir77 Yazıyı Oku
    Ya insanlar yalan söylüyor geçim şartları hayat şartları ve ekonomik durumları hakkında ya borsa döviz fiyatları yalan ��
    Reel ekonomiden bu kadar kopuk bu kadar ilgisiz bir fiyatlama görmemiştim
    algı ve rakamların ilizyonu ile yuzdurulmeye çalışılan bir gemi var geminin kaptanı,yönetimi ve lüks kamaralarda hayat farklı alt tabanda hayat farklı birde orkestra var aynı Titanik filmindeki gibiyiz filimdede filikaya binenler lüks kamaralarda kalan zenginler oluyor.
    bu ülkede muhalefet yok diyenler var.

https://twitter.com/DahiOglan/status...75242494795776

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

ne guzeliste oturun evde bilgisayar basina aksama kadar bist de al papazi ver kizi oynayin durun..
    vadeli 147300 ustunde tutunursa 151 yolu acar sura bura derken 155 160 lar gelir

Sayfa 287/997 İlkİlk ... 187237277285286287288289297337387787 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •