Sayfa 556/997 İlkİlk ... 56456506546554555556557558566606656 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 4,441 - 4,448 arası.

Konu: Viop XXXIII

1.  Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu:
    Türkiye de, Müslümanlık buysa ben Müslüman değilim diyen insanlar ortaya çıkmaya başladı
    O her zaman vardı,kendisi yeni uyanmış.Onu söyleyen zaten müslüman değildir,çünkü müslümanın örnek alacağı kişi sadece Peygamberdir.

2. Viop XXXIII

Alıntı Originally Posted by baymetin Yazıyı Oku
    O her zaman vardı,kendisi yeni uyanmış.Onu söyleyen zaten müslüman değildir,çünkü müslümanın örnek alacağı kişi sadece Peygamberdir.
    Türkiye’de Bidat anlayışı Gerçek Müslümanlığın önüne geçti. Dediğiniz doğru Müslümanın örnek alacağı kişi Hz.Muhammed ve Kurandır. Ama ne yazık ki Ülkemizde Diyanet ve Cemaatler halk ile Kuran ve Hz.Muhammed arasına girmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Bidat anlayışıyla islamı kendi çıkarları için kullanıyorlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    KAKO...dan dolayı beyin melekeleri sekteye uğramış olduğu ilk başta gözlemlenebilen bir mafya bozuntusunun ,başkasının kaleme

aldığı belli olan (o analiz beyinden çıkamaz,doğru yanlışlığını kastetmiyorum) bir video paylaşımı neden bu kadar gündem olur.

Zaten M.A denilince BOLU-HENDEK-SAPANCA Bermuda Üçgeni ve BEYAZ TOROS sendromu canlanır.Gidin o zatı doğudaki halka sorun.Bu bilinmedik bir olay değil.
    Sn.ABKA geçmişde bu kaset yöntemleri kullanıldı.Kasetle CHP yi dizayn ettiler.Baykalı harcayıp Kılıçdaroğlunu getiediler MHP yi gene bu kasetlerle ele geçirmeye çalıştılar.Doksanlı yıllarda KORKMAZ YİĞİT-A.ÇAKICI kasetleriyle hükümet devrildi.O dönemde bazı bankaların içi boşaltıldı.Devlet milletin parasını ödedi yıllarca.Yani aynı senoryalardan aynı sonuçlar alınmaya çalışılıyor,millet yerse.Biden yıkacaz demedimi.Koskoca ABD başkanı kimin arkasına geçmişde o uçmamış.Fakat bunlar bedava olmaz.Çünkü önce İsrail sonra ABD menfaatini her fısatda hatırlatıyorlar.Makamlar oltanın ucunda yani.

4.  Alıntı Originally Posted by baymetin Yazıyı Oku
    kimin musluman olup olmayacagı sana yada size sormayız. siz karar veremezzssiniz..

Su net 20 yılda deizm cortlamıstır.Cortlamıstır derken patlamıştır sayısı..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    fdow bayram öncesi kapanışa göre +300 puan...nereden nereye...dün öğlen çakılma modundaydı oysa...bakalım pazartesi sabahı nerede olacak...

6. Bir konuyu merak ettim erken seçim kararı alınsa borsa Döviz nasıl etkilenir hangi hisseler ön plana çıkar.

7.  Alıntı Originally Posted by emir77 Yazıyı Oku
    Bir konuyu merak ettim erken seçim kararı alınsa borsa Döviz nasıl etkilenir hangi hisseler ön plana çıkar.
    benjamin çöker,muhalif hisseler nirvnaya ğider,seçimin yapıldıgı hafta hepsi çöker..
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    fdow bayram öncesi kapanışa göre +300 puan...nereden nereye...dün öğlen çakılma modundaydı oysa...bakalım pazartesi sabahı nerede olacak...
    Çökmeyeceğini, bunun küçük bir realizasyon olduğunu ve yeni zirveye gideceğini yazmıştım. Şimdilik herşey EW sayımlarına uygun ilerliyor.

Sayfa 556/997 İlkİlk ... 56456506546554555556557558566606656 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •