Sayfa 950/997 İlkİlk ... 450850900940948949950951952960 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 7,593 - 7,600 arası.

Konu: Viop XXXIII

1.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    evet ALPER şimdi eşim de söyledi aynı şeyi...iş yerindeki çalışanlar gitmişler ana baba günü demişler...orada kalabalıkta beklerken kaparasın yav virüsü

ben şimdilik vazgeçtim aşı olmaktan eşim de vazgeçti...şimdilik...emin olamıyorum bilemiyorum...
    Ben randevuyu en pahalı Özel hastaneden aldım ilçedeki paralıdır diye kimse tercih etmemiş .

Para istemezler değil mi

2.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Ben randevuyu en pahalı Özel hastaneden aldım ilçedeki paralıdır diye kimse tercih etmemiş .

Para istemezler değil mi
    aşıdan almıyorlar ama, yara bandı, kolonya vs, hizmet bedeli alıyorlar..pahalı bir hastane ise 500 tl kitleyebilirler..ama kalabalık hastanede beklemek yerine, 500 tl verip pahalı özelde yapmak daha mantıklı olabilir.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

3.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    aşıdan almıyorlar ama, yara bandı, kolonya vs, hizmet bedeli alıyorlar..pahalı bir hastane ise 500 tl kitleyebilirler..ama kalabalık hastanede beklemek yerine, 500 tl verip pahalı özelde yapmak daha mantıklı olabilir.
    O zaman değişiklik yapayım akıl hastanelerinden alayım oraları hiçkimse tercih etmiyormuş nedense bilmiyorum her zaman 30 dakika sonraya bile randevu oluyor diyorlar isterlerse ücret oraya giderim yada hiç gitmem 182 yi ararım covid hastasının ücretini nasıl karşılıyorsa devlet kolonya pamuk yara bandı karşılasınlar derim .

Sayko abi kolonyayı yara bandını yanında götür bence. Ben malzememle geldim dersin.

Sabahtan sıra olsa da öğleden sonra sıra bitiyor. En azından Ankara'da böyle... Şehir hastanesi biraz daha kalabalık imiş. Ankara'da olanlar öğleden sonra PM atsın. 500 TL vs. ödemeyin arkadaşlar.. açık havada bulaşmaz bu covid. Artı, hastalık bana göre bitti... Salgın tarihe kavuştu

6.  Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    Sayko abi kolonyayı yara bandını yanında götür bence. Ben malzememle geldim dersin.
    Barbaros Şansal o hastane için 3000 TL istiyorlar dediği için var mı acaba o şekilde diye sonuçta devlet uygulaması seçtiriyor orayı da özel giden biliyordur belki vardır diye dedim

7.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    O zaman değişiklik yapayım akıl hastanelerinden alayım oraları hiçkimse tercih etmiyormuş nedense bilmiyorum her zaman 30 dakika sonraya bile randevu oluyor diyorlar isterlerse ücret oraya giderim yada hiç gitmem 182 yi ararım covid hastasının ücretini nasıl karşılıyorsa devlet kolonya pamuk yara bandı karşılasınlar derim .
    şaka yaptım yaw, ama bilmiyorum tabii ki, o kadar lüks ise hastane, ayak takımı gelmesin diye, bir bahane ile para alıyor olabilirler. senin düşündüğünü şark kurnazı çok vatandaşımız düşünmüştür, bunun için bir tedbir düşünmüş olabilirler
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

8.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Pscyko kardeş,senin takipçiniz,her konuda...en orjinal buluşlar fiyatlar vb....samimiyetine sığınarak bazen(bence çok güzel)farklı bir evrende yaşıyormuşsun gibi geliyor sağlıcakla kal....

Sayfa 950/997 İlkİlk ... 450850900940948949950951952960 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •