Special Days Image
Sayfa 577/997 İlkİlk ... 77477527567575576577578579587627677 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 4,609 - 4,616 arası.

Konu: Viop XXXIII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,414
    Neden olmasın. Dolar 8.50 sınırı birde gorevden alma olursa cümbüş.
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Yarından itibaren borsada sert gömüşler olacak hissine kapıldım bi an
    Hiç bir şey göründüğü gibi değildir.

2. FAKİR FAKİR FAKİR.....ben fakırsem ınternetım yoksa tablet telefonum yoksa Eba destek noktasına sabh gıder dersı takıp ederım...komsunun oglu evınde yata yata takıp eder.....işte sıze fırsat esıtlıgı....bu eba destek noktası nerde sehır merkezınde ben fakırsem covıdıde goze alır gıderım......fakırsem hayat bızım eve sıgar zengınlerın vıllalarında bahcelı evlerıne tabı kı sıgar oh...fakırsen covıd oldugunda adamın yoksa hastanede bıle yer bulamazsın...500bın tablet sozu vardı.....dagıtılacaktı noldu kıme dagıtıldı .....o da tıpkı öğretmenlere verilen mart ayı aşilama sözü gibi ortada .....ha hakkını yemeyelım nısan ortasında öğretmenler asılanıyor ama bu sefer de mudur ve mudur yardımcıları asılanmıo nıye.....bence herkes bildiği konuyu konussu n fazla sallamasın ..meb bakanı lıselerdekı derslere katılımı bır yayınlasa da gorelım canlı ders katılımını ..........
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

ben olayın şu olmuş bu olmuş , şu şuna madik atmış bu şu olaya karışmış ; beni ilgilendirmiyor..
    siyaset kurumuna inancım oldum olası yoktu , siyasi fikir veya ideoloji dedikleri kavramlara da inancım yok..
    işin tuhaf yanı benim kimseye inancım yok..
    aidiyet hissiyatına muhtaç kalan insanın bi noktada kendini tatmin etmesi olarak baktım hep meseleye..
    işin başında olupta hayatlarında göremeyecekleri şatafatı yaşayanlar hariç ben dahil o gitse veya bu gelse değişen bir şey yok , ağanın dediği gibi insanoğlu kirlidir..
    ben olayın şu kısmında takılı kaldım ve oldukça da hoşuma gitti..
    masaya bir kitap koyuyor ama mesaj kaygısı ama obje ama şu ama bu..
    şu topluma okuma sevgisi aşılansın , kitap okumanın yemek yemek su içmek kadar doğal bir ihtiyaç olduğu zihinlere işlensin o bile yeterli..
    deniz gezmiş in dediği gibi , o. olacaksa da okumuş o. olsun ; okuyan bayan kardeşlerimiz falan varsa teşbihte hata olmaz diyelim..
    geri kalan kısım kayıkçı kavgası..
    ne diyor kutsal kitap ; ilk emir : OKU..
    düşkün dediği şahıs alevi kökenlidir ve alevilerde aforoz edilenler düşkün diye aşağılanır..
    göndermeler bile , lakaplar bile düşünülürek takılmış..
    borsaya bişey olmaz , oyna devam..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

4.  Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    Verecek bir şeylerimiz vardı, sattık,verdik, rehin ettik..ÜLKE olarak..
    Bu nesil, bisikletle ulaşımı yeniden keşfedecek.
    1 evde anne-baba,babaanne,dede,nine yaşamayı da tekrar öğrenecek..

Ha! ben RANGE_ROVER'a binerim.. O ayrı...
    Yılların birikimi,çalışması,kazancı....
    Range Rover muhabbeti geçmişde çok zengin bir beyefendi ile aramızda geçen diyaloğu aklıma getirdi.Zenginliği tarımsal üretimden geliyordu ve emsali yoktu memleketde.Ama FORD arabaya binerdi.İstese helikoptere binerdi.Sebebini sordum saf saf.Oğlum dedi zengin biri olduğum şehire gitdiğimde belli olsun istemem dedi.Demem oki memleket o duruma gelirse siz O Range Rovere zor binersiniz.Dilerim o duruma gelmeyiz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,572
    Dolar 8.46
    yurtdışı iyi kapatmışken

acaba saat 9 da cuma kapanisa iner mi

6. analiz, manaliz, böyle süslü kelimeler.. lan bırak !!

peker'in incilerinden en beğendiğim bu cümle oldu.. kasetleri seyrederken 90'lara döndüğüm hissine kapıldı, susurluk kazası sonrası müthiş bir ifşa kampanyası vardı tv ekranlarında.. bi akşam hanefi avcı'yı seyrediyorum, bi şyler anlatıyor daha doğrusu ima ediyor, tam o sırada korkut eken bağlandı, özel harpçi yarbay, o günlerde vip infazları bizzat gerçekleştiren özel harekatçıların eğitmen hocası.. dedi ki, iki kişi arasında kalması gereken şyler uluorta konuşulmaz.. canlı yayında avcı'nın yüzündeki soğuk terleri görebiliyordum.. bi başka akşam 2 tane itirafçı çıktı (pkk'dan ayrılıp artık jitem'e çalışanlara itirafçı denirdi, güneydoğu'da infazlar bunlara yaptırılırdı genellikle, 17 bin infaz, tek tek 17.000 cinayet, kayıtlara faili meçhul olarak geçerdi, yerel halk faili meşhur derdi).. itirafçılar anlatıyor -murat karayalçın'ı diyarbakır'a geldiği zaman öldürmeye karar vermiştik, yüksek damlardan hedef alınmış tam tetiğe basacakken haber geliyor, operasyon iptal, karayalçın o sırada başbakan yardımcısı ve chp genel başkanı (shp).. en büyük eroin baronlarından hüseyin baybaşin hollanda'dan açıklama yapıyor -biz bütün bu eroin ticaretini mehmet ağar'la ortak yapıyorduk' diyor.. uyuşturucu yüküyle yakalanmak üzereyken akdenizin ortasında kendini batıran lucky-s gemisindeki malın cavit çağlar'ın ağar ve menzir'e yolladığı mal olduğu anlatılırdı- mehmet ağar o sıralar içişleri bakanı

dün fuat avni'nin son videosunu seyrettim, onun iddiası bu 4.9 ton kokainin cavit çağlar'ın mehmet ağar'a yolladığı mal olduğu yönünde, çok emin konuşuyordu fuat avni..

7. Adam son videoda bunları bitireceğim diyor. Ve kapanıyor. Ben bunlara hiç güvenmedim ve hicbir zaman güvenmeyecegim. Devlet memurusun hadi aylık 50 al 100 al 200 al neyse böyle servetlere ulaşmak normal şartlarda zor..

8. crıptocuları tokatlıyolar cok pıs ....
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

Sayfa 577/997 İlkİlk ... 77477527567575576577578579587627677 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •