Sayfa 511/997 İlkİlk ... 11411461501509510511512513521561611 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 4,081 - 4,088 arası.

Konu: Viop XXXIII

1.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    vobda aktif yüklü işlem yapmayan beni anlayamaz.isin içine girmek lazım.

yuksek kaldıraç yap 400 /500 kontrat gör bakayım kontrol,sagduyu kaliyor mu?

ama 80 kontrat sonuna kadar giderim.
    Portföy sağlam diyorsun.. ben 5 tane açtığımda 2000 puan oynadımı soğuk ter döküyorum.. sağlam sinir var o zaman

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,579
     Alıntı Originally Posted by mazlum_trader Yazıyı Oku
    Portföy sağlam diyorsun.. ben 5 tane açtığımda 2000 puan oynadımı soğuk ter döküyorum.. sağlam sinir var o zaman
    en fazla 200 kont
    açtım.markete gidemedim...planimi uygulayamadım...

düşük kontrat en güzeli.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,579
    MSCI Turkiye endeksinden,SAHOL,THYOL,YKBNK çıkarılmış.Eklenen yok.

4.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Esasında xrp teknolojisi super ama btc gibi üretimden çıkmıyor . Rlpple lab diye birilerinin elinde canları isteyince milyon milyon satabiliyorlar . Sec meselesi ciddi var. Abd de yasaklı bu coin. Binance olmasa ortada bile kalır. Çoğu exchange sitesinden de-list edildi.

5 sn de transferi var. Cok kere test ettim.

Binance kapanır diye tereddüt var ise toast wallet var PC için. Kullanımı kolay ama 20 xrp stok kalır içinde bir kereye mahsus. Sebebi uzundu okumadım.

Sec bu laba kafayı takmış...

Ne olur dersen bisi diyemem doge üretimi sonsuz a gidiyor ama elon yüzünden fırladı.

Geçenlerde sahtekarlık dedi bazi yerlerde yarıya düştü. Bu işler anlık
    Syn secbul uzun vade
    Eos xlm comp iotx hangisi ideal

5. Halkyatirim kullaniyorum.viop aksam seansina hic emir giremedim veya islem yapamadim. Aceba eksik bildigim bir sey mi var yardim edebilecek biri var mi

6.  Alıntı Originally Posted by Tornwald Yazıyı Oku
    Halkyatirim kullaniyorum.viop aksam seansina hic emir giremedim veya islem yapamadim. Aceba eksik bildigim bir sey mi var yardim edebilecek biri var mi
    Uygulamada al sat yaptığınız yerde akşam seansı diye bir kutu var onu işaretlemeniz gerekiyor

7. Ayhan Başkanım ve Hakan kardeşime selam ve saygılarımla iyi geceler dilerim

Alıntı Originally Posted by mazlum_trader Yazıyı Oku
    5 kontratla 2000 puanda soğuk ter dökmek için viop sermayesinin en fazla 10-12 bin TL olması gerekir. Durum bu ise normalde 1, en fazla 2 kontrat açmak gerekir soğukkanlı olabilmek için.
    Ben açtığım kontrat teminatının en az 10, normalde 15 katını elimde tutmayı tercih ederim. Yani 5 kontrat için boşta en az 80 bin TL olmalıdır.
    Bunu yapmayanın, VİOP hayatını bilemem de normal hayatı çok uzun sürmez gerilimden.

Ayrıca,
    Şu kaldıraç kelimesine de bir alternatif üretmek gerek. Tamam, sermayen ne olursa olsun viop ta kaldıraç 10. O halde alınan viop pozisyonunun teminat miktarının toplam sermayeye oranı için bir ifade bulmalı. Örneğin "KALDIRAÇ RİSKİ" (KR) veya "Alınan Kaldıraç Riski" (AKR) gibi. Böylece bir anlam kargaşası ortadan kalkar.
    Son düzenleme : JAS; 12-05-2021 saat: 08:52.

Sayfa 511/997 İlkİlk ... 11411461501509510511512513521561611 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •