Sayfa 285/997 İlkİlk ... 185235275283284285286287295335385785 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 2,273 - 2,280 arası.

Konu: Viop XXXIII

1. üzgünüm çok üzgünüm süreç yönetimi kalmadı taban ile tavan arasında bağlar kopartıldı başın ayaktan haberi kalmadı biz ayaklar çekiyor cezayı taban umursanmıyor sesi duyulmuyor madem bozdurulan dolarlar kasada ise bu kapanma döneminden etkilenecek kesime destek yardımı açıklanmalıydı çok üzgünüm borsa tavan yapsa dolar düşse ne olur merkez bankası faizleri düşürse ne olur bidon denilen adam bize posta koyuyor biz ona haziranda görüşürüz sayın biden diyoruz
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

2. Vadeli nasıl yukseliyor onu anlamadim

Alıntı Originally Posted by metin68 Yazıyı Oku
    üzgünüm çok üzgünüm süreç yönetimi kalmadı taban ile tavan arasında bağlar kopartıldı başın ayaktan haberi kalmadı biz ayaklar çekiyor cezayı taban umursanmıyor sesi duyulmuyor madem bozdurulan dolarlar kasada ise bu kapanma döneminden etkilenecek kesime destek yardımı açıklanmalıydı çok üzgünüm borsa tavan yapsa dolar düşse ne olur merkez bankası faizleri düşürse ne olur bidon denilen adam bize ğosta koyuyor biz ona haziranda görüşürüz sayın biden diyoruz
    birazdan IBAN no yayınlarlarsa şaşırmam.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Alıntı Originally Posted by Mykskstar Yazıyı Oku
    Marketlerde çalışan kardeşlerimizde dinlenmeyi hak ediyo.. Empati lütfen..
    Hafta sonu çalışma yasal olarak çifte ücret demek. Bu karardan çok memnun olduklarını düşünmüyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

5. Tam kapamada havacılık shortlamak için edevletten izin belgesi almak lazım mı

Yoksa kapama geldi vakalar düşer turist gelir diye uçar mı bunlar

YTD

6. Felaket tellallığı yapmayın.Yaşamsal önceliği olan işletmeler açık olacak marketler belli bir saate göre( pazar günleri kapalı),fırın ,su.eczane.kargo ve açılması elzem olan işletmeler,toplu taşımalar yüzde elli yolcu alabilecek,Şehirler arası izne bağlı.Bakanlık kararnamesi çıkar.

10 tl ateşleyin mevzusu geçti mi bu sefer , ben izlemedim ve dinlemedim yeni haberim oldu..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

8. Benim amcam ayakkabı imalatı yapar eski Usul. Dükkanı maliyeden çıkardı. Nerde kim çağırss parça iş uçarak gider ama yok kimse ayakkabı almıyor. Amcam geçen ay faturamı ödedim diye havaya uçuyordu. Toptancı haftalık 1500 veriyor kalanı açık hesap bunu ayakkabı dikene kesimci vs üç dört kişi kıt kanaat paylaşıyor birde kredi var hakkından gelemiyor. Biraz ben ve babam yardım ediyordu. Benim hastane masrafları çıkınca ben veremiyorum. Kafamda amcam var. Onun gibi çalışan insan yoktur 16 saat çalışıp asgarî ücret kadar alamamak

Sayfa 285/997 İlkİlk ... 185235275283284285286287295335385785 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •