Sayfa 654/997 İlkİlk ... 154554604644652653654655656664704754 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 5,225 - 5,232 arası.

Konu: Viop XXXIII

1.  Alıntı Originally Posted by traderfx Yazıyı Oku
    Ben vücut dilinden anlarım bana kem kum gibi geldi. Bazı sorulara net cevap veremiyor yada ben öyle hissettim.
    adının süleyman olduğuna inandıysan net cevap verdiği kısımları anlamışsın demektir..

2. Gözlüklü gazeteci yürek yemiş bir tek o saldırıyor diğerleri sessiz..istifa et diyorlar sorusturmayi derinlestirmek için etmem diyor. Bir erken seçim şart ben sıkıldım bunlardan bıktııiiiiiiim

3. Derinler arası savaş var gibi, Ağar ve ekibini göndermeye çalışıyorlar...
    Ağar üzerine bir iki defa net olarak gitti..

Şu adamları nasıl devlet temizleyemez halen, ne oldukları belli ve halen onlarla iş tutuyorlar..

Yağmurdan kaçıp doluya tutulmak böyle bir şey sanırım...Fetoyu temizlemek için işbirliği yaptılar şimdi kendi ayaklarına dolandı.

4. Universitede politik iktisat , iktisadi düşünceler tarihi sınavlarinda soruların cevabını bilmeyince, sınav kağıdını doldurur dururdum. Ders hakkında bildiğim her şeyi yazardım. Alakalı , alakasız. Hatta bir yazdigimi bir daha yazardim. Hoca belki yer diye.
    Yatırım yaparken Roma'nın bir günde kurulmadığını ,trade ederken Hiroşima'nın bir günde yok olduğunu HATIRLA..

5. selam sayı esnafı

27 mayıs piyasaların darbesi mi olacak Bizim bademciler gene piyasayı tutmuşlar çevirmişler.
    ulan ne para var sizde. beyaz peynirden mi kazanıyorsunuz bu kadar piyasaya veriyorlar.

6.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Universitede politik iktisat , iktisadi düşünceler tarihi sınavlarinda soruların cevabını bilmeyince, sınav kağıdını doldurur dururdum. Ders hakkında bildiğim her şeyi yazardım. Alakalı , alakasız. Hatta bir yazdigimi bir daha yazardim. Hoca belki yer diye.
    Ekonomi Sosyolojisi sınavında ben de aynısını yapardım.
    Sınava girerken Sınava çalıştın mı diye soran arkadaşıma “Benim cevaplar belli; soruların ne olduğunu bilmiyorum” cevabını vermiştim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    çok kötü bir yayındı...tam çorba...çok kötü bir planlama organizasyon...biz de umutla oturduk izledik acaba ne diyecek diye...kübra par da sürekli zaman dar zaman dar...lan ne dar? gerekirse sabaha kadar yaparsın yayını...

8. En komiği şuydu, saatlerce orada oturduktan sonra soru sorma sırası gelen gazeteci, "kendinizi yalnız hissediyor musunuz?" dedi..
    Sanırım kendi içsel durumunu dile getirdi..Millet sosyal medyada adamla dalga geçiyor resmen...Başka da soru sormadı sanırm.

Diğerleri de tutuktu zaten ki sorulan soruların hiçbirine, bir kaç tanesi hariç net cevap verilmedi...Başka şeyler anlatıldı durdu...

Sayfa 654/997 İlkİlk ... 154554604644652653654655656664704754 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •