Special Days Image
Sayfa 36/997 İlkİlk ... 2634353637384686136536 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 281 - 288 arası.

Konu: Viop XXXIII

1.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    6 yıllik omurilik felçliyim moralim sıfır Şuana kadar olduğum ameliyat sayısını hatırlamıyorum. İki yıldır her hafta antibiyotik kullandım denemediğim bir şey kalmadı. Antibiyotik tükendi bir şekilde prostatit tedavi sonrası idrarı böbrekten dışarı alalim dedi Dr özelde 15 bin. Ftr de yatarken felçli hastalara sorardım tedavi vs ameliyat. Çoğu evi arabayı tarlayı yemiş. Yürüme ihtimalin omurilik de kopma vs varsa sıfır niye bu kadar para harcarsınız diye söyleniyordum. Ben de üç yıl gittikten sonra bıraktım. Ama sadece felçli kalsak yeter. Benim gibi hastaların 1/5 i idrar yolları enfeksiyonundan ölüyordu. Ben eski sağlık çalışanı olduğum için bu noktaya kadar geldik. Deniz bitti yine hastane yolları gözükecek bir de covid salgını var kaparsak Abbas yolcu. Burda çok kimse ile dalaşmadim olaki kirdiysam hakkınızı helal edin. Zor bir süreç başlıyor.
    Allah acil şifa versin. Geçmiş olsun.

____|| @cizgilereitaat ||____ ( Hunharca teknik analiz )...

Duhul : 2004 ...
    ... Ben bitti demeden bitmez ... CR7 ...

2. geçmiş olsun sayın ayasofya umarım herşey yoluna girer.

3. geçmiş olsun bir an önce sağlığınıza kavuşacağınıza yürekten inanıyorum..allah şifa versin

Geçmiş olsun, sağlığınız ile ilgili olumsuzluklar düzelir inşallah, acil şifalar diliyorum Sayın Ayasofya 2005.

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Sn Ayasofya 2005 geçmiş olsun,acil şifalar diliyorum.
    Dost dediğin düştüğünde yanında olan değil,kalkman için el uzatandır.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez.

6.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    6 yıllik omurilik felçliyim moralim sıfır Şuana kadar olduğum ameliyat sayısını hatırlamıyorum. İki yıldır her hafta antibiyotik kullandım denemediğim bir şey kalmadı. Antibiyotik tükendi bir şekilde prostatit tedavi sonrası idrarı böbrekten dışarı alalim dedi Dr özelde 15 bin. Ftr de yatarken felçli hastalara sorardım tedavi vs ameliyat. Çoğu evi arabayı tarlayı yemiş. Yürüme ihtimalin omurilik de kopma vs varsa sıfır niye bu kadar para harcarsınız diye söyleniyordum. Ben de üç yıl gittikten sonra bıraktım. Ama sadece felçli kalsak yeter. Benim gibi hastaların 1/5 i idrar yolları enfeksiyonundan ölüyordu. Ben eski sağlık çalışanı olduğum için bu noktaya kadar geldik. Deniz bitti yine hastane yolları gözükecek bir de covid salgını var kaparsak Abbas yolcu. Burda çok kimse ile dalaşmadim olaki kirdiysam hakkınızı helal edin. Zor bir süreç başlıyor.
    Hic birbirimizi tanimasak bile sagliginiz icin giyabinda Allaha icten dualarimizi arz edecegiz.

Acil sifalar diliyorum.

7. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Yine literatür de olmayan bir şey denedim. Baya canım yandı ama mesanenin içinden çıkanlar beni umutlandırdı. Eğer bir tedavi yöntemi bulursam benim gibi milyonlarca insan özellikle evlilik çağında olup intihar etmek isteyen genç arkadaşlar için bir çıkış yolu olur.

8. Belki burada ki çoğu arkadaş için garip bir durum ama beni bu hastalık için onlarca genç bekar yada yeni evli arkadaşlar arıyor. Daha 20 li yaşlarda lakin cinsel aktivite hiç olmayan yada minimal düzeyde olan. Ağrısı sızısı hiç geçmeyen delikanlılar var. Prostatit antibiyotik ile bir yere kadar sonunda çaresiz kalan insanlar. Kimisi nişanlı ama korkudan evlenemiyor. Çoğu ölmek arzusunda. Herşey de bir hayır vardır. Belki de sebep olacağım ama bunu bir şekilde Rabbim ömür verdiği sürece arayacağım.

Sayfa 36/997 İlkİlk ... 2634353637384686136536 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •