Sayfa 970/997 İlkİlk ... 470870920960968969970971972980 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 7,753 - 7,760 arası.

Konu: Viop XXXIII

1. Son kararlar hep piyasayi bozdu artırsa da düşerse de bir bahane ile çaktılar.

Beklediğim sert hareket debbir türlü gelmedi spotta mal taşıyorum viop da pozum yok. Haziran sonuna bir şeyler olur diyordum ama çok uzun bir yatay ( 2 ay daha ) da ihtimal dışı değil veya son anda sert aşağı alıp bir sonraki vade kaldırması da ihtimal dahilinde. Poz değişimi yapılıyor portföyler tekrar düzenleniyor bazı mallar halka arz edilirken bazı malları da hevesle topluyor balinalar. Piyasayi iyi izlemek lazım Bozkurt reis ne dio her gün bedava para dağıtıyorlar burada.
     Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    faiz kararından sonra vadeli yukarı yapar
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. hiç gülesim yoktu boğacıklarım siz ayıcıklarımı güldürdünüz pala da sizi güldürsün emi
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

3. Bence bu ayda faiz pas geçecek ilk faiz indirimini en erken Ağustosta olur diye tahmin ediyorum.

4. Geçen gün, tmsf yetkilisi ne alakaysa “koza altın hisseleri bugünden itibaren hep yükselecek” açıklaması yapıyor. Hisse o günden beri düşüyor.

Sonra halk bankası haberi yayılıyor o bahanede. Eksi 4 den hisse tavana gidiyor. Her ne hikmetse, banka açıklamayı kap a borsa kapanışın da yapıyor. Hisse yüzde 10 düşüyor. Hukuk devleti olsak bunları yapamazlar. Ama emin olun çok büyük para kaldırdılar. Bu borsadan her sıkıştıklarında istedikleri parayı kaldırıyorlar. Vadelilerde özellikle.

5. Aslında bana kalırsa faiz indirimini gözünü karartıp tek seferde yapacaksın piyasalara heyacan gelsin biraz dolarcıların yüzü gülecek ama artık bu saatten sonra kimse 9-10 lardan dolarda alamayacağına göre bankalardan çıkan para belki piyasalara biste dönebilir. Ben olsam öyle yaparım. Batan batsın çıkan çıksın

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    şahap abimden sürpriz faiz indirimi bekliyorum...100 bp...

7. akepenin işi bitti. hepsi can derdinde artık..

bakın her şeye susuyorlar cevap yok . niye cevap veremiyorlar.

çünkü olay sarih.

faiz indirsin cesareti varsa.

dolar 10 tl olur.

yüzde 15 diye açıkladıkları aslında 50 olan enflasyon 3 haneye gider.
    Thoros, beni altıncı kez hayata döndürdü. Yaşamaktan yoruldum.

8. dünya 3 yıldır sıfır faizle geziyor...

amerika da bile sıfır faizden enflasyonu fırlamış...

2 ülke daha geçen hafta faiz artırmış...

bizimkiler kalkmış şimdi faiz indirme derdindeler...

ağustos böceği gibi yan gel yat osmanı oynayıp kış gelince kıçın donunca söylenmicen...

adama demezlermi sen dünya sıfır faizle oynarken nerdeydin...

bol parada faizin %20 olsun...

dünya faiz artırmaya hazırlenırken böyle bişey yaparsan...

adamı madam yaparlar...

Sayfa 970/997 İlkİlk ... 470870920960968969970971972980 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •