Sayfa 10/53 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon
Arama sonucu : 421 madde; 73 - 80 arası.

Konu: BIOEN - Biotrend Çevre ve Enerji Yatırımları A.Ş.

1. o biraz katılış tercihi ile alakalı,
    tercihiniz tl'de durmaksa dediğiniz doğru ama benim bu ara tüm birikimim dolarda, bloke koydurarak katılıyorum. zaten vadelide beklese senede %2 alabildiğim dolara iyi giden 1 oransal halka arzda yaklaşık %1 alıyorum
    bakalım ne zamana kadar böyle gideceğiz

(benzer şekilde fonda tutup fonu teminat gösterip katılanlar da var okuduydum, kurumdan kuruma değişiyor kabul edilen varlıklar ve blokeyi uygulama şekli, yapmadan iyi araştırıp sormalı)
     Alıntı Originally Posted by Ariakas Yazıyı Oku
    Şöle oluyor... Mesela 100 binle talep atıyorsunuz ama %1 geliyor. Siz 100 bin TL nin 4 günlük bekleme maliyetine katlanıp, sonra alabildiğiniz 1000TL ile kazanmaya çalışıyorsunuz. Ben son zamanlarda hep çok üstünde kazandım, halka arzlar harika ama matematik öle işlemiyor... o açıdan

2. Bekleme maliyeti var diyen arkadaşları anlamıyorum.1 faiz yemiyorsan bekleme maliyetin zaten olmamalı.2 faiz alıyorsan neden fona baglayıp onu teminat göstererek girmezsin.3 dolar al faize koy onu teminat göster 4 hiç birini yapmıyorsan O senin tercihin artık gelip sürekli 2 yada 3 gün bekleme maliyeti deyip durmayın allah askına.

Oransal arzlara vakıfbank üzerinden katılıyorum. Teminat olarak gösterdiğim Vk6 fon yıllık bazda günlük yaklaşık yüzde 18.5 faiz veriyor. 1 liram boşta kalmıyor.
     Alıntı Originally Posted by Ariakas Yazıyı Oku
    Şöle oluyor... Mesela 100 binle talep atıyorsunuz ama %1 geliyor. Siz 100 bin TL nin 4 günlük bekleme maliyetine katlanıp, sonra alabildiğiniz 1000TL ile kazanmaya çalışıyorsunuz. Ben son zamanlarda hep çok üstünde kazandım, halka arzlar harika ama matematik öle işlemiyor... o açıdan
    16th cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Aynen bu kadar basit orda seçenek var nakitmi ,fon teminatlımı bist 30 hisse teminatlımı döviz teminatlımı birini seç paranı boşta tutma bizimde burda aynı şeyleri söylememize gerek kalmasın.

5. Seni sectim pikacu

6. Günaydın talepler nasıl gidiyor acaba?

7. Ziraat'te hem borsa hem banka üzerinden talep girişi görülüyor ancak borsada girdikten sonra banka işlem listesinde görünmüyor. sıralamaya göre galatawind'in 1/5 oranında talep girilmiş henüz. 1 lot aydem'de de deneyip sildim, onda da 30 binlerde. galata bu saatlerde 170 binlerdeydi. ha, bu rakamlar bugüne mü yoksa dünden kümülatif toplama mı ait onu tabii bilmiyorum. galata'ya ilk gün başvurmuştum.

kümülatif olması zor zira cuma günü tarihler belli oldu ve endeks dipteyken kimsenin nakit bozduracağını sanmıyorum. işlemlerin çoğu pazartesi olmuştur ve ancak bugün girilebilmiştir diye düşünüyorum.

ayrıca cuma tatil ancak perşembe akşamı yeni arz duyurulup da talep tarihleri p.tesi salı ilan edilirse görün o zaman şamatayı. umarım öyle bir saçmalık olmaz.

Alıntı Originally Posted by Fondip Yazıyı Oku
    Ziraat'te hem borsa hem banka üzerinden talep girişi görülüyor ancak borsada girdikten sonra banka işlem listesinde görünmüyor. sıralamaya göre galatawind'in 1/5 oranında talep girilmiş henüz. " lot aydem'de de denedim, onda da 30 binlerde. galata bu saatlerde 170 binlerdeydi.
    Gwind e gore talep sayisinin az olmasi gayet normal. Tersi olsaydi abes olurdu.
    Gwind esit dagitim oldugu icin her yatirimci 2 3 farkli hesaptan giris yapti.
    Bioterm de oransal oldugu icin tum parayi tek bir yerde toplayip tek taleple isi bitiriyor.

SM-N980F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yazdığım hiçbir şeyi önemseyip dikkate almayın. Kafam iyidir

Sayfa 10/53 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •