Sayfa 11/53 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon
Arama sonucu : 421 madde; 81 - 88 arası.

Konu: BIOEN - Biotrend Çevre ve Enerji Yatırımları A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by xhalukx Yazıyı Oku
    Gwind e gore talep sayisinin az olmasi gayet normal. Tersi olsaydi abes olurdu.
    Gwind esit dagitim oldugu icin her yatirimci 2 3 farkli hesaptan giris yapti.
    Bioterm de oransal oldugu icin tum parayi tek bir yerde toplayip tek taleple isi bitiriyor.

SM-N980F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    evet o önemli detayı unutmuşum. sekizer onar hesaptan giren o kadar çok yatırımcı varmış ki demek.

Alıntı Originally Posted by Fondip Yazıyı Oku
    evet o önemli detayı unutmuşum. sekizer onar hesaptan giren o kadar çok yatırımcı varmış ki demek.

SM-N980F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yazdığım hiçbir şeyi önemseyip dikkate almayın. Kafam iyidir

3. arkadaş lar kuşlu sitede tacirler yatırım bilgi veriyor, şu anki oransal arzlar için birden fazla hesaptan giriş yapabilirsiniz, eşit dağıtım yapılan arz için ise tek hesaptan talep girebilisiniz diye, siz yukarı da tam tersini yazmışsınız kontrol edip yazmak lazim, yanlış bilgiyi yaymayalım

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Fondip Yazıyı Oku
    Ziraat'te hem borsa hem banka üzerinden talep girişi görülüyor ancak borsada girdikten sonra banka işlem listesinde görünmüyor. sıralamaya göre galatawind'in 1/5 oranında talep girilmiş henüz. 1 lot aydem'de de deneyip sildim, onda da 30 binlerde. galata bu saatlerde 170 binlerdeydi. ha, bu rakamlar bugüne mü yoksa dünden kümülatif toplama mı ait onu tabii bilmiyorum. galata'ya ilk gün başvurmuştum.

kümülatif olması zor zira cuma günü tarihler belli oldu ve endeks dipteyken kimsenin nakit bozduracağını sanmıyorum. işlemlerin çoğu pazartesi olmuştur ve ancak bugün girilebilmiştir diye düşünüyorum.

ayrıca cuma tatil ancak perşembe akşamı yeni arz duyurulup da talep tarihleri p.tesi salı ilan edilirse görün o zaman şamatayı. umarım öyle bir saçmalık olmaz.
    kümülatif gidiyor sanırım bende ziraat yatırımdan talep yaptım 33bin küsurlarda rakamlar. Halkyatırımdan da denemek için 1 lot girdim ordada 16bin küsur.

5.  Alıntı Originally Posted by mistyimage Yazıyı Oku
    Oransal arzlara vakıfbank üzerinden katılıyorum. Teminat olarak gösterdiğim Vk6 fon yıllık bazda günlük yaklaşık yüzde 18.5 faiz veriyor. 1 liram boşta kalmıyor.

16th cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    sabah PPZ'yi bozdum bu halka arz için. öğleden sonra hesaba geçer. O parayla vk6 (vakıfbankın kendi para piyasası fonu) alıp onu teminat gösterebilir miyim anında? vk6 anında işleme giriyor mu daha doğrusu?

6. Vk6 ve Vk11 fonunu teminat olarak gösterebilirsiniz

7.  Alıntı Originally Posted by borsa1453 Yazıyı Oku
    arkadaş lar kuşlu sitede tacirler yatırım bilgi veriyor, şu anki oransal arzlar için birden fazla hesaptan giriş yapabilirsiniz, eşit dağıtım yapılan arz için ise tek hesaptan talep girebilisiniz diye, siz yukarı da tam tersini yazmışsınız kontrol edip yazmak lazim, yanlış bilgiyi yaymayalım

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    orası öyle de arkadaşlar şunu kastediyor:

şimdi eşit arzlarda herkes bir hesaptan başvuru hakkı var (ekstra bir durum yoksa) ama bu arzlarin 2ye 3e 5e katlaması milletin iştahını kabarttı, insanlar anasından babasından eşinden çocuğundan katılmayan iş arkadaşlarından kimden bulsa onların hesabından başvuruyor 7-8 hesapla, ben uğraşmıyorum ama uğraşsan uğraşılır, neyse atıyorum 8 kişi ama aslında 1 kişi

oransalda ise atıyorum 300bin lira para ile başvuracaksın 1 hesaptan da başvursan %2 (6000) gelecek 10 hesaba da bölsen %2 (10 adet 600) gelecek yani gerek yok dağıtmaya. haliyle oransala katılım sayısı daha az oluyor birey bazında

Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Vk6 ve Vk11 fonunu teminat olarak gösterebilirsiniz
    ziraat bankta hangi fon mantıklı

Sayfa 11/53 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •