Sayfa 19/53 İlkİlk ... 9171819202129 ... SonSon
Arama sonucu : 421 madde; 145 - 152 arası.

Konu: BIOEN - Biotrend Çevre ve Enerji Yatırımları A.Ş.

1. ilk günden kara lekeyi yediler, düzen bozuk iskontolu lotlar pazarlanıyor

2. Benim anlamadığım herkes 18 tl fiyattan almadı mı? Şimdi bu satan kurumlar zararına mi satıyor. Hadi bireyseller neyse de kurumsallar neden zararına satsın.Çok enteresan.

Mi 9 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by swamp Yazıyı Oku
    Benim anlamadığım herkes 18 tl fiyattan almadı mı? Şimdi bu satan kurumlar zararına mi satıyor. Hadi bireyseller neyse de kurumsallar neden zararına satsın.Çok enteresan.

en iyi ihtimal iskontolu alanlar var kötüsü ise patron satıyor belkide ikiside işliyor devre kesici lazım yoksa ziraat zor taleb alır bu tablo korkutur ky ytd...

4. Merhabalar benim anlamadığım şu eğer patron yarın halka arz fiyatından alımı göndermek zorunda ise yani 18 TL’den .. şu anda bu fiyattan alan herkes en az %3 karla satabilecek demektir veya diğer bir değişle bu tahtanın yarın 18 TL’de alıcısı olması lazım belli bir lot kadar tabii ki bununda mümkün olabilmesi için bugün eksi kapatmaması lazım diğer durumda mal sahibi zatar eder bile bile...Eğer bu varsayım doğruysa bugün %2 ile beş arası yukarda kapatmasını beklemek saçma olmaz...
    Bir şey kaçırıyorum galiba ya da yanlış mı düşünüyorum

5.  Alıntı Originally Posted by koyay Yazıyı Oku
    Oransal danaya bile girmem artık, eşit varsa eyvallah
    .....

6.  Alıntı Originally Posted by Mutlumur Yazıyı Oku
    Merhabalar benim anlamadığım şu eğer patron yarın halka arz fiyatından alımı göndermek zorunda ise yani 18 TL’den .. şu anda bu fiyattan alan herkes en az %3 karla satabilecek demektir veya diğer bir değişle bu tahtanın yarın 18 TL’de alıcısı olması lazım belli bir lot kadar tabii ki bununda mümkün olabilmesi için bugün eksi kapatmaması lazım diğer durumda mal sahibi zatar eder bile bile...Eğer bu varsayım doğruysa bugün %2 ile beş arası yukarda kapatmasını beklemek saçma olmaz...
    Bir şey kaçırıyorum galiba ya da yanlış mı düşünüyorum
    Beden aynı düşünüyorum, ama cevabı bulamadım halen.

7. İskontolu alan nasıl oluyor herkes aynı fiyattan almıyor mu? Ayrıca taahutlerde 1 sene patron veya ortak satışı sermaye artırımı yasağı vs. yok mu. Olay ne anlayamadım henüz. Herkes zararına mi satıyor
     Alıntı Originally Posted by kapkankaan Yazıyı Oku
    en iyi ihtimal iskontolu alanlar var kötüsü ise patron satıyor belkide ikiside işliyor devre kesici lazım yoksa ziraat zor taleb alır bu tablo korkutur ky ytd...

8. Payların BİAŞâ€™ta işlem görmeye başlamasından itibaren 10 işlem günü süre ile geri alım işlemi gerçekleştirilecektir. Geri alım taahhüdü kapsamında toplam fon büyüklüğü halka arzın %45’i tutarında olacaktır. Her gün açılış seansında, gerçekleşen halka arz fiyatından, Deniz Yatırım aracılığı ile halka arz eden ortaklar adına ek satışın yapılmaması durumunda 1.650.000 adet, ek satış hakkının tamamının kullanılması durumunda 1.875.000 adet günlük geçerli alım emri olarak girilecektir.
    https://www.kap.org.tr/tr/ek-indir/4...78f38744991b01

Cidden çok ilginç. İki ihtimal var.

- Tahtada açık açık dolandırıcılık yapılıyor.
    - Patron küçük yatırımcıya bir defa daha çakacak, geri alımı gerçekleştirmeyecek. 3 kuruş ceza ödeyip kurtulacak.

Sayfa 19/53 İlkİlk ... 9171819202129 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •