Sayfa 23/53 İlkİlk ... 13212223242533 ... SonSon
Arama sonucu : 421 madde; 177 - 184 arası.

Konu: BIOEN - Biotrend Çevre ve Enerji Yatırımları A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by hakkıakgün Yazıyı Oku
    Adam on gün boyunca her sabah açılışta 18TL'den 1,875 Milyon lot alım emri göndereceğini taahhüt etmiş ve dediğini de yapıyor. Piyasa açılışta kaçtan verirse o fiyattan alıyor taahhüt ettiği alım miktarı da halka arzın %45'ine tekabül ediyor. Herhalde bu kadar malı 18'den alıp 17'den satmayacaktır diye düşünüyorum.
    Bu miktar doğru mu? Bana yüksek geldi.

2.  Alıntı Originally Posted by demir ceyhan Yazıyı Oku
    Bu miktar doğru mu? Bana yüksek geldi.
    Adam 10 günde 18750000 adet hisse alım emri girecek, toplam 41666662 adet hisse halka arz edildi. Hesabını siz yapın yalan dolan ile işim olmaz ki zaten küçük bir araştırma yapan herkes bu bilgiye ulaşabilir.
    Yazdıklarım tamamen kişisel görüşlerim olup yatırım tavsiyesi değildir.

3. Halka arzlarla ilgili kızgınlığınız olabilir, öyle veya böyle halka arzlar bu şekli aldı ancak burada yanlış bilgiler yaymak yahut insanlara şüphe-vesvese aşılamak yanlış.

18 tl den satış yapıldı herkese, yok o daha düşük fiyattan almış olabilir mi vs diye polemiklere gerek yok:
    YK Başkanı: ''Herhangi bir şahıs ya da aracı kuruma iskontolu (18 tl/lot altında) hisse verilmemiştir.''
    (https://twitter.com/davutdogan/statu...09405047762945)

Bunun yanında zaten taahhütlere uymama gibi bir durum olmaz, geri alım kararı taahhütnamede detaylıca açıklanıyor, yine burada yok alım girmez yok şu bu diye polemiğe gerek yok.
    Sabah alır akşam satar diye bir düşünceyse abesle iştigal, elbet yine satılacaktır ancak elverişli şartlar oluştuğunda.

Kurumların operasyonu bu bana göre, zaten esasında her şey ayan beyan, birileri şu anki olumsuz havayı kullanıyor bana göre, arbitraj şansı mevcut diyenlerle hemfikirim, ytd.

4. 2 gündür aldıgım fiyata 18 tl ye elimdekileri satmaya çalışıyorum ama nafile robotlar müsade etmiyor resmen elimize verdiler taahhüt filan hikaye artık gireni çıkartmak epey uzun sürecege benziyor. bu kagıdı sahsen 10 tl ye kadar basarlar

5.  Alıntı Originally Posted by hakkıakgün Yazıyı Oku
    Adam 10 günde 18750000 adet hisse alım emri girecek, toplam 41666662 adet hisse halka arz edildi. Hesabını siz yapın yalan dolan ile işim olmaz ki zaten küçük bir araştırma yapan herkes bu bilgiye ulaşabilir.
    Yok yalan kastetmedim. Bilgiyi netleştirmek için sormuştum.
    Teşekkür ederim ayrıca.

6.  Alıntı Originally Posted by orca1001 Yazıyı Oku
    2 gündür aldıgım fiyata 18 tl ye elimdekileri satmaya çalışıyorum ama nafile robotlar müsade etmiyor resmen elimize verdiler taahhüt filan hikaye artık gireni çıkartmak epey uzun sürecege benziyor. bu kagıdı sahsen 10 tl ye kadar basarlar
    18 de alıcı yok ki nasıl satacaksanız. 17 lerde fiyat. Dün bu süre 18 in üstünde kaldı belki o zaman verirdiniz.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. alım taahüdü :Halka arz fiyatı 18 lr dan, 10 gün , günde 1,875,000 lot
    Çakal Patron ne yapıyor : en açık görünen A1 Capital ve çetesinde diğer bilmediğimiz hangi kurum var ise onlarla açılışta aşağı doğru
    satış yolluyor.dün 17,50 ,bugün 17,60 dan günlük alması gereken 1,875,000 lot eşleşiyor.Dolayısıyla bir Allahın kulu bile
    SÖZDE geri alım taahüdü olan 18,00 lr dan malını satamıyor. İşler "hayatın doğal akışına" uygun olsa A1 Capital veya diğer satıcı ,
    satışları 18,00 lr fiyata yollar ve oradan Taahüt alışını yapan Deniz Yatırıma verir ama o zaman Davut Bey milleti düdükleyemez.
    Bu gibi düzenbaz patronlara izin veren Deniz Ytırım ve başta SPK yı kınıyorum. Yolda cebinizden 200 lr çalsalar yaygarayı basarız ama burada şirket patronları bunun kaç katını çalıyor ama kimsenin sesi çıkmıyor.

8. Üçüncü islem gününde de gördüğüm;

1. Tahtada soz sahibi olan kişiler iyi niyetli değil,
    2. Şirketin 18 tl den geri alım taahhüdü yok.
    3. Şirket sahibi laf cambazlığı yapıp ilk 10 gün mevcut piyasa fiyatından 18500000 lot geri alacam taahhüdü var. 18 tl den alırım diye taahhüdü yok.
    4. Hisse fiyatını 18 tl altinda ısrarla tutuyorlar ki ky satıp kaçmasın.
    Ytd.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 23/53 İlkİlk ... 13212223242533 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •