Sayfa 45/53 İlkİlk ... 354344454647 ... SonSon
Arama sonucu : 421 madde; 353 - 360 arası.

Konu: BIOEN - Biotrend Çevre ve Enerji Yatırımları A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Cpt35 Yazıyı Oku
    hocam hedef sürenize daha var fakat şu an ki zamana göre pekte kazanç gözükmüyor 6 ay geçmiş. Umarım hedefinizde güzel kazançlar görürsünüz.
    Buradayım, hedef lotuma ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum.

Borcu çok daha azalmış (enflasyon muhasebesini de arkasına almış) bir şekilde 2024'te yepyeni ufuklara yelken açacağına inanıyorum..

Bakalım hayalperest - saf bir yatırımcımıyızz, yoksaaa ;)

2024'te bir ara görüşmek üzere, herkese booll kazançlar..

2. Bi fon bi fondan rica etti çakma bi görüşme gerçekleştrildi bu haberle fonlar 25 milyon lot sattı gider yada gitmez demiyorum ama takas onu gösterdi

3.  Alıntı Originally Posted by balici Yazıyı Oku
    Bi fon bi fondan rica etti çakma bi görüşme gerçekleştrildi bu haberle fonlar 25 milyon lot sattı gider yada gitmez demiyorum ama takas onu gösterdi
    Bu fonlar bazı aracı kurumlar gibi iki gün önce girip %20 kâr alıp çıkmadılar yalnız ben 2 aydır bu hissenin takas değişimlerini gün gün takip ediyorum BES ilk başladığımda hissenin %32'sini, Yatırım Fonları %24'ünü elinde tutuyordu. Bu sabah baktığımda BES %26'ya, Yatırım fonları %9'a düşmüştü. İşin güzel tarafı bu kadar satış yemiş olmasına rağmen hissenin hala ayakta durmaya çalışıyor olması. Umarım bu baskıdan biran önce kurtulur da yükselen endekse ayak uydurur.

---
    YTD

4. Yatırım ve Bes fonlarının satım yapmasının iyi yönüde kötü yönüde var.
    İyi yönünden bahsedersek sattıkları lotlar piyasada karşılandığında sorun olmuyor ve piyasada daha çok lot oluyor diğer türlü lotları kilitleyip bekliyorlar. Bu nedenle tahta yapıcı diye nitelendirdiklerimizde satsınlar diye basıyoda basıyor tahtayı.. Bizide bekletiyorlar...
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

5.  Alıntı Originally Posted by Yıldız Tozu Yazıyı Oku
    Yatırım ve Bes fonlarının satım yapmasının iyi yönüde kötü yönüde var.
    İyi yönünden bahsedersek sattıkları lotlar piyasada karşılandığında sorun olmuyor ve piyasada daha çok lot oluyor diğer türlü lotları kilitleyip bekliyorlar. Bu nedenle tahta yapıcı diye nitelendirdiklerimizde satsınlar diye basıyoda basıyor tahtayı.. Bizide bekletiyorlar...
    Bugün tüm borsaya iyi bastılar sağolsunlar belimin kütürdediğini hissettim...

6.  Alıntı Originally Posted by iki.ustuste Yazıyı Oku
    Bugün tüm borsaya iyi bastılar sağolsunlar belimin kütürdediğini hissettim...
    Bistin içinden geçtiler....
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

7. Anladığım şu yabanci ilgisi boş bir olaymış. Bu sayede iyi hisse kilitlendi bizlere Çünkü endeksten de kötü performans gösteriyoruz

8.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Anladığım şu yabanci ilgisi boş bir olaymış. Bu sayede iyi hisse kilitlendi bizlere Çünkü endeksten de kötü performans gösteriyoruz
    Sen yabancı yatırımcı olsan böyle bir piyasaya girip sinir sahibi olur musun? Bak bir sözle tüm borsa deprem etkisi yaşadı.

Sayfa 45/53 İlkİlk ... 354344454647 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •