Sayfa 22/53 İlkİlk ... 12202122232432 ... SonSon
Arama sonucu : 421 madde; 169 - 176 arası.

Konu: BIOEN - Biotrend Çevre ve Enerji Yatırımları A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul/L.A
    Gönderi
    723
    Patron taahhüdüne ek olarak 100 bin lot da şirketleri aracılığı ile alım yapmış ve arz fiyatı altından satılmayacaktır demiş. Olumlu haberler bence. 10 gün süreçde arz fiyatı altında kalmamalı diye düşünüyorum...
    “Is man merely a mistake of God's? Or God merely a mistake of man?” - F.Nietzsche

2. Patron halka arzın yarısını arz fiyatından geri alacak bana göre arz fiyatının altındaki her fiyat arbitrajdır(bu tarz alım garantisi olanlarda)
    Yazdıklarım tamamen kişisel görüşlerim olup yatırım tavsiyesi değildir.

3. bireyseller üst sınırdan aldılar, diger kurumsal ve yüklü alım yapanlar ise daha aşağılardan pazarlık usulu aldılar, sonuç ise bireyseller ZARAR da, diğerleri ise KARDA ve satışta
    sabır, sabır, sabır...

4. Moral bozmaya gerek yok bir de bakmışsınız akşama tavan kapatmış. Sonuçta yarın sabah 18 TL'de garanti alıcı var ve 10 gün boyunca alım yapacak. Bu yüzden buraya trade etmeye gelen çok olur diye düşünüyorum, yeter ki panik satışları tamamlansın.

5.  Alıntı Originally Posted by darkblue37 Yazıyı Oku
    bireyseller üst sınırdan aldılar, diger kurumsal ve yüklü alım yapanlar ise daha aşağılardan pazarlık usulu aldılar, sonuç ise bireyseller ZARAR da, diğerleri ise KARDA ve satışta
    Bu arada böyle bir şey yok herkes 18,00 TL'den halka arza katıldı.

6. 18 tl den kim alıyor? Şirket 18 den alcam dememiski hergun sukadar alım yapcam demis
     Alıntı Originally Posted by hakkıakgün Yazıyı Oku
    Moral bozmaya gerek yok bir de bakmışsınız akşama tavan kapatmış. Sonuçta yarın sabah 18 TL'de garanti alıcı var ve 10 gün boyunca alım yapacak. Bu yüzden buraya trade etmeye gelen çok olur diye düşünüyorum, yeter ki panik satışları tamamlansın.
    SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by hakkıakgün Yazıyı Oku
    Moral bozmaya gerek yok bir de bakmışsınız akşama tavan kapatmış. Sonuçta yarın sabah 18 TL'de garanti alıcı var ve 10 gün boyunca alım yapacak. Bu yüzden buraya trade etmeye gelen çok olur diye düşünüyorum, yeter ki panik satışları tamamlansın.
    Patron aldıklarını satmayacağına ilişkin bir garanti vermiyor. Bu hususa dikkat edin sabah alıp akşam satabilir.

8. Adam on gün boyunca her sabah açılışta 18TL'den 1,875 Milyon lot alım emri göndereceğini taahhüt etmiş ve dediğini de yapıyor. Piyasa açılışta kaçtan verirse o fiyattan alıyor taahhüt ettiği alım miktarı da halka arzın %45'ine tekabül ediyor. Herhalde bu kadar malı 18'den alıp 17'den satmayacaktır diye düşünüyorum.

Sayfa 22/53 İlkİlk ... 12202122232432 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •