Sayfa 13/53 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon
Arama sonucu : 421 madde; 97 - 104 arası.

Konu: BIOEN - Biotrend Çevre ve Enerji Yatırımları A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by metin oktay Yazıyı Oku
    Çalıştığım aracı kurumdan toplamda 17 kat civarında talep geldiğini öğrendim. Bu durumda yüzde 6 civarı bir dağıtım oranı olacak. Tahmin ettiğimden çok daha yüksek bir talep.

Pahalı fiyat olmasına rağmen kötü piyasada insanlar halka arzı güvenli liman olarak görüyor anlaşılan.

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    aydem arzına katılan bir çok kişi para dönmezse diye bu arzı es geçmiş olabilir ya da ellerindeki parayı 2 ye bölüp başvuran da çok duydum. ben ikisine de başvurma ümidi ile aydem için yarını bekliyorum. yukarda dediğim sebepten %5-6 gelse şaşırmam

2. Yarın kalan para hesaba geçer mi, ziraatte

3. Dağıtım oranı ne zaman belli olur daha önceki oransal dağıtımlarda kaç gün sonra oran belli olmuştu ?

4.  Alıntı Originally Posted by lacivert Yazıyı Oku
    Yarın kalan para hesaba geçer mi, ziraatte
    Geçmez muhtemelen ya geçse keşke anında yapıştırırdım aydem'e. Bugüne kadar 2. iş günü geri döndü para hep.

5.  Alıntı Originally Posted by tele vole Yazıyı Oku
    Geçmez muhtemelen ya geçse keşke anında yapıştırırdım aydem'e. Bugüne kadar 2. iş günü geri döndü para hep.
    Digerleri hafta sonuna geldi.Pazartesi dağıtıldı.yabi Buda yarin dağıtılmak zorunda.hicbir oransalda 2 gun bekleme olmadi.yalniş yönlendirmeleri.hafta sonu olayi farkli biraz.ytd

6. En geç öğlene kadar aciklama yapıp paralari geri göndermeliler.Hatta akşam açıklanmalıdır.Sonucta herswy bilgisayar ortamında.okada para alıyorlar halka arz icin persembe 23 nisan tatil.Ama ciddiyet yol maalesef.sabirim denizyatirim yapiyor.lay lay lom.ytd

7. Cevaplar için teşekkür ederim, umarım yarın kalan para hesaba geçer, hafta sonu gelmeden kullanırız, cok terste kaldık, ortalama dusururuz.

8. Para hesaptan çekilmiş, kalan para serbest bırakılmış Denizbank.
    Talebimin yaklaşık %4.98 ine tekabül ediyor hesaptan çekilen para.

M2003J15SC cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : waitrose; 22-04-2021 saat: 09:38.

Sayfa 13/53 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •