Sayfa 20/53 İlkİlk ... 10181920212230 ... SonSon
Arama sonucu : 421 madde; 153 - 160 arası.

Konu: BIOEN - Biotrend Çevre ve Enerji Yatırımları A.Ş.

1. arkadaşlar kaç fk ile arz oldu? ben 50 fk gibi hesapladım. acaba yanlış mı hesapladım.

2. bu ne ya . allah rızası için deseydin. 3 er 5 er atardık. ramazan günü sevap işledik derdik.
    böyle yapmana gerek var mıydı

3. Patron eşliğinde dolandırıcılık yapılıyor başka açıklaması yok. Nasıl olsa üç beş ceza öder geçer. Patrondan habersiz bukadar lot dönse şimdi taban olmuştu. Yazık ya tl varlıklarına güvenen bukadar insana yazık

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. kredilerini kapayacakmış borcunu ödeyecekmiş ihale almış vs vs yalanın bini bir para şu bu ama lakin fakat hikaye hepsi ama arzın ilk günü -6 acaba kimlere ne kadar iskontolu satış yaptılarda bu düşüş geldi ytd...

5. Patronun3kağıtçı olduğu zaten biliniyordu ama DenizYatırım gibi Halka Arz sicili oldukça iyi oln bir kurumun buna ortak olması
    şaşırtıcı oldu.
    İyi ki alım garantisi var ,süper oldu ...Haram olsun

6. ben bugün bayağı ekledim orta vadede iyi firma boırcu düşük ve 2021 yatırımlarıda halka arzdan karşılanacak yıl sonu 50 üstünde olma olasılığı çok yüksek satan arkadaşlara teşekkürler
    olaya günlük bakmayın dolar geliri olan borcu düşük büyüyen firma eninde sonunda fiyatlanır

7. ilk kez zarar yazdım halka arzlarda. bu da bana ders olsun.

8.  Alıntı Originally Posted by Patazoğlu Yazıyı Oku
    Bitmez Birazdan Tavan Olur İnşallah
    Oldu mu tavan hocam ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 20/53 İlkİlk ... 10181920212230 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz