Sayfa 21/53 İlkİlk ... 11192021222331 ... SonSon
Arama sonucu : 421 madde; 161 - 168 arası.

Konu: BIOEN - Biotrend Çevre ve Enerji Yatırımları A.Ş.

1. hasan abi bu yıldız pazarda işlem görüyormuş 20 kat ta talep gelmiş. bu nasıl iş

2.  Alıntı Originally Posted by Unutmam Yazıyı Oku
    hasan abi bu yıldız pazarda işlem görüyormuş 20 kat ta talep gelmiş. bu nasıl iş
    Bitti abi o devran artık. Patron spek el ele
    Yok öyle komşu önerisi ile hesap açıp 300 liralık hisseyi 500 e satmak.
    El birliği ile bitirdiler. Artık dikkatli olmak lazım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Böyle saçma sapan hareketler yapacaklarına eşit dağılımdan halka arz etseler ve bir aylık bir süre için açığa alış ve satışı yasaklasalar nasıl olurdu acaba? Hem vatandaş kazanırdı hem de patron. KY yi hırsızlara peşkeş çektiler resmen. Spk diye bir kurum yok demek ki. Yazık ki ne yazık. Olan yeni halka arzlara olacak. Spk nın, bist in yöneticilerinin yeterlilikleri ve iyi niyetlerini sorgulamak gerekir.

BİOEN de tahta yapıcı Deniz Yatırım alış tarafında kapadı!

5. Artık ky için turex le başlayan arz pişmanlıgı devam ediyor.
    Bu speklerin aklına gelmeyen bir şey var sen ky leri pişman edip
    kaçırırsan kısa zamanda 5 kuruş kazanabilirsin ama ky olmaza
    o kazandıgın 5 kuruşla neyseeee.

6. Uzun zamandır hisse almıyordum. Kriptoda ortalık karışınca tekrar alayım dedim. Bir kaç hisse aldım biride buydu. En kısa zamanda tekrar kriptoya dönerim

7. Bu kriz ortamında şirketlere finansman imkanı sağlayan bu sistemin de el birliğiyle... ettiler. Ama asıl güç bizde. Kendi adıma bundan sonra hicbir arza katılmayacağım. Talep gelmeyip iptal olan arzlar görsünler bi de anlasinlar bizim kiymetimizi. Ky olarak güç bizde.

8. Merak etmeyin 10 tane daha küçük hisselere tavan yaptırıp yine ilgiyi çekip sonra 3,5 büyüğü tek seferde.borsa zaten bu demek.teknigin dibinin dibi yolun en detaylı yolları var.korkarim bu değilde Aydem de fena sonuçlar oluşacak.ytd.

Sayfa 21/53 İlkİlk ... 11192021222331 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •