Sayfa 38/53 İlkİlk ... 28363738394048 ... SonSon
Arama sonucu : 421 madde; 297 - 304 arası.

Konu: BIOEN - Biotrend Çevre ve Enerji Yatırımları A.Ş.

1. Bir enerji şirketinden çok daha fazlası
    vesbe-eregl-bıoen-kmpur-mıatk

2. Bilancomuz ne zaman gelecek ya bütün şirketler attı ,artık şu 2x'ten 3x'e geçsek

3.  Alıntı Originally Posted by ACEMİ BORSACI Yazıyı Oku
    Bilancomuz ne zaman gelecek ya bütün şirketler attı ,artık şu 2x'ten 3x'e geçsek
    21 i son gün olduğuna göre bu akşam yada pazartesi artık

4. Bakalım bilançoyu bu gece mi açıklayacak, yarınki fırtınadan sonra mı?
    Ne yapacağı, ne yapmak istediğini anlatır... Kelebek gibi uçarım arı gibi sokarım der genelde çünkü.

5.  Alıntı Originally Posted by cirolix Yazıyı Oku
    Bakalım bilançoyu bu gece mi açıklayacak, yarınki fırtınadan sonra mı?
    Ne yapacağı, ne yapmak istediğini anlatır... Kelebek gibi uçarım arı gibi sokarım der genelde çünkü.
    İster kelebek olsun ister arı bizde de keçi inadı var ,artık gönder patron bilançoyu hesap yapmayı bilmiyor musun da son güne sıkıştırıyorsun😂
    ''Kıtmir bir köpekti.Ashab-ı Kehf'in köpeği.Ama cennete gitti.
    Kim olduğun kadar kimlerle olduğun da önemli.'' NFK

6. Genel olarak bu senede hisseden bir hareket beklemiyorum. Sabırla bekleyenin kazanacağını öngörüyorum ama Ereğli kadar uzamaz inşallah.

7.  Alıntı Originally Posted by ibrahim Yazıyı Oku
    Genel olarak bu senede hisseden bir hareket beklemiyorum. Sabırla bekleyenin kazanacağını öngörüyorum ama Ereğli kadar uzamaz inşallah.
    Bilançonun görüntüsü pek hoş gelmedi kar artarken favok vs düşmesi çelişkili ama primlenmeyen bir enerji olduğunu ve yatırımları düşündüğüm için tutacağım ytd
    ''Kıtmir bir köpekti.Ashab-ı Kehf'in köpeği.Ama cennete gitti.
    Kim olduğun kadar kimlerle olduğun da önemli.'' NFK

8. Tabi hisse fiyatı uzun süre artmayinca beklentiler, şirketin işleri çok fazla anlam kazanmıyor . Ama bugün biraz daha aldım.

Sayfa 38/53 İlkİlk ... 28363738394048 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •