Sayfa 35/53 İlkİlk ... 25333435363745 ... SonSon
Arama sonucu : 421 madde; 273 - 280 arası.

Konu: BIOEN - Biotrend Çevre ve Enerji Yatırımları A.Ş.

1. Karbon azaltımı için sertifika aldı, yani karbon azaltımı teşviki ödemesi aldı. Aldığı bu 5 milyon dolar sene sonunda bilançoya yansıyacak. bu miktar şirketin 9 aylık net karından biraz fazla. Böylece F/K sektör ortalamalarına inecek. Yine her yıl 2 milyon ton karbon azaltımı için aynı şekilde ödeme alacak.

2. 999 adet hissemi 1 lot olmasına yardım edebilecek.
    Elinde küsürat hisse olan arkadaş varmı?
    Saygılar

3. Xu100'de tedbirsiz işlem göreceği ilk gün bugün mü?

4. Sektör - şirket araştırmamın arkasından türünün tek örneği olarak kendisini uzun vadeli portföyüme eklemiş bulunuyorum.
    İlgiye bakılırsa henüz pek te keşfedilmemiş gibi görünüyor, EMA100'e yaklaştı, sessizce toplamaya devam ediyorum..

2023 toplama yılı benim için; 2024'te görüşmek üzere..
    Tarihe not: BIOEN hisse fiyatı 16,77TL

5. Biotrend Enerji: “İskenderun ve Malatya tesislerimizi depremzede vatandaşlarımızı misafir etmek için açtık.Konteynerler yola çıktı.''
    Zor zamandan geçtiğimiz şu günlerde depremzedelere yardım eden şirketleri tebrik ediyorum.
    ''Kıtmir bir köpekti.Ashab-ı Kehf'in köpeği.Ama cennete gitti.
    Kim olduğun kadar kimlerle olduğun da önemli.'' NFK

6.  Alıntı Originally Posted by ACEMİ BORSACI Yazıyı Oku
    Biotrend Enerji: “İskenderun ve Malatya tesislerimizi depremzede vatandaşlarımızı misafir etmek için açtık.Konteynerler yola çıktı.''
    Zor zamandan geçtiğimiz şu günlerde depremzedelere yardım eden şirketleri tebrik ediyorum.
    Geri alım açıklandı 3 yıl içinde azami pay sayısı 5.000.000 adet
    ''Kıtmir bir köpekti.Ashab-ı Kehf'in köpeği.Ama cennete gitti.
    Kim olduğun kadar kimlerle olduğun da önemli.'' NFK

7. Açıklasa nolacak hisse geri alımı değil nhisse satışı yapıyor bunlar ne alımı borsa cıkarken çıkma borsa düşerken en önde düş bole ahlaksız bi firma görmedim.

8. BAE menşeili Beeah group ile iyi niyet mektubu imzalanmış hadi bakalım yeni iş ilişkileri,gerçi kimse kalmamış burada tek takılıyorum, tek takılmak iyidir😊

Sayfa 35/53 İlkİlk ... 25333435363745 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •