Sayfa 26/53 İlkİlk ... 16242526272836 ... SonSon
Arama sonucu : 421 madde; 201 - 208 arası.

Konu: BIOEN - Biotrend Çevre ve Enerji Yatırımları A.Ş.

1. Hisse de yorum yapan kalmamis.Yukari istikrarli bir trend var 10 gundur iyi prim yapti hayirlisi.

2. Orta uzun vade devam taki bedelsiz verene kadar .

3. Tavan da bekleyen 3.4 milyon lot .Halka arzlar da 1_2 tavana corba parasina satan corbacilar da olmayinca isterse uzaya gider

4. Hisse de kimse kalmayinca gaza basti tahtaci.2 gunde 700 milyon tl hacim.Tavan da 3 M lot .Alici cok kuvvetli.Adam uzaya suruyor 2 gundur Var bir beklentisi ama hayirlisi.

5.  Alıntı Originally Posted by taven Yazıyı Oku
    Hisse de kimse kalmayinca gaza basti tahtaci.2 gunde 700 milyon tl hacim.Tavan da 3 M lot .Alici cok kuvvetli.Adam uzaya suruyor 2 gundur Var bir beklentisi ama hayirlisi.
    Penta'dan neyim eksik beklentisi var
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

6. Penta gibi sonra dan gaza basti evet Bilmiyorum bir beklentisi olabilir belkide son 2 gundur yuksek hacimle tavan gidiyor .Uzun zamandir herhangi bir hisse de boyle guclu alimlar gormemistim.Tavan da bekleyen 3.6 milyon lot .Buda 2 ye katladi sayilirhalka arz fiyatini.İyi kazanclar

7.  Alıntı Originally Posted by taven Yazıyı Oku
    Penta gibi sonra dan gaza basti evet Bilmiyorum bir beklentisi olabilir belkide son 2 gundur yuksek hacimle tavan gidiyor .Uzun zamandir herhangi bir hisse de boyle guclu alimlar gormemistim.Tavan da bekleyen 3.6 milyon lot .Buda 2 ye katladi sayilirhalka arz fiyatini.İyi kazanclar
    Halka arz fiyatının altında 3-5 tane hisse var galiba.. (aydem, gwınd vb)
    Büyük çoğunluğu halka arz fiyatlarını katladı.
    Ya değerlemelerde yanlışlık var ya da piyasada
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

8. Onlari piyasa sevmemis olmali Ayrica bilancolari pek parlak degil Lotlari da fazla.Lotu az olanlar genelde katliyor .Bunda yabancilar %5 hissesini aldi 19 tl den.Ama yine de yukseliyor.Belki bir beklenti var belki gec kalmis yukselisini yapiyor .Hayirlisi

Sayfa 26/53 İlkİlk ... 16242526272836 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •