Sayfa 3/53 İlkİlk 1234513 ... SonSon
Arama sonucu : 421 madde; 17 - 24 arası.

Konu: BIOEN - Biotrend Çevre ve Enerji Yatırımları A.Ş.

1. Kısa vade yatırım düşünenler için ne kadar anlamlı bilemiyorum, ama orta uzun vade yatırım için uygun göründü bana, özellikle kurumsal talep görecektir diye düşünüyorum. YTD

2. ayem arzıyla çakışması bilinçli yapılmadıysa tarih kaydırma beklenebilir. mevcut durum ikisine birden girmeyi engelleyecektir. bioen 21 de lotları toparlayıp kalan bakiyeyi hesaplara atacağını zannetmiyorum. eğer bunu becerebilirlerse benden kafadan + notu alır.

3. Fiyatını inceleyen oldu mu bana sanki pahalı gibi geldi.

4. F/K hesabıyla ucuz değil kesinlikle, ama yaptığı işin niteliği ve arz geliriyle yeni yatırım planlamaları olumlu. O yüzden kısa vade yatırım olarak ne kadar anlamlı bilemedim bende, ama kurumsal yatırımcılar orta uzun vade için talep gösterebilir diye düşünüyorum. YTD

5.  Alıntı Originally Posted by MelaminReis Yazıyı Oku
    Fiyatını inceleyen oldu mu bana sanki pahalı gibi geldi.
    Pahalı da kelime mi, bildiğin halka çakma olmuş. SPK bunları hiç incelemiyor mu anlamış değilim. Yakında bist halka arz mağdurları ile dolacak bu gidişle. Titan zinciri misali halka bir koptu mu herkes satacak yer arar. Bu şirketi mesela neredeyse 17 Favok ile halka açıyorlar. Ayrıca bu şirket max 7-8 sene daha yekdem sayesinde favok yaratır. Sonrası atıl duruma gelir muhtemelen. Çünkü biyokütle elektrik üretme maliyeti şu anda spot piyasa fiyatından daha yüksek. Yani yekdem yoksa üretim külliyen zarar. Aydem ise en azından 11 favokle açılıyor ve yekdem sonrasında da ürettiği elektriği spot piyasada satabilir. Ama o da ucuza açılmıyor. Sadece birisini tercih edecek olsam Aydem ederdim. Neyse bunlar benim tespitlerim, yatırım tavsiyesi değildir.

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by metin oktay Yazıyı Oku
    Pahalı da kelime mi, bildiğin halka çakma olmuş. SPK bunları hiç incelemiyor mu anlamış değilim. Yakında bist halka arz mağdurları ile dolacak bu gidişle. Titan zinciri misali halka bir koptu mu herkes satacak yer arar. Bu şirketi mesela neredeyse 17 Favok ile halka açıyorlar. Ayrıca bu şirket max 7-8 sene daha yekdem sayesinde favok yaratır. Sonrası atıl duruma gelir muhtemelen. Çünkü biyokütle elektrik üretme maliyeti şu anda spot piyasa fiyatından daha yüksek. Yani yekdem yoksa üretim külliyen zarar. Aydem ise en azından 11 favokle açılıyor ve yekdem sonrasında da ürettiği elektriği spot piyasada satabilir. Ama o da ucuza açılmıyor. Sadece birisini tercih edecek olsam Aydem ederdim. Neyse bunlar benim tespitlerim, yatırım tavsiyesi değildir.

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    halka arz mağduru olmaz, tavan bozduktan sonra yüklü alanın mağduru olur. 300-400 liranın nesine mağdur olunacak allasen? ilk gün bile bozsa taban olmadan satma şansı doğuyor. 10 hesaptan almasınlar eşitleri bir zahmet. milyoner olacağız hevesiyle yüklü alım yapıp işler yolunda gitmeyince hisse mağduru diye öne çıkanlara hiç acımıyorum ben. alcar'mış, fmizp'miş. %400 kazanırken iyi. kimse zorla cebinden almıyor parayı bu insanların. ağlayandan korkacaksın, onu gördük yaşadık zaten ülkecek son 20 yıldır.

7. ayrıca marmara fonu mac'in başkanı geçen gün arzlara tu kaka deyip 1 milyon tl taban girişli serbest fonları övüyor! nasıl bir kafada yaşıyor bu insanlar, anlamak mümkün değil. 300 lirayla batma riskim var, evet. hemen kredi çekip 1 milyon tl ile serbest fona gireyim.

8. Biotrend'in konsorsiyum üyelerini bilen var mı? İzahnamede konsorsiyum üyeleri diyor, ama liste yok. Hangi aracı kurumlardan alınabilecek?

Sayfa 3/53 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •