Sayfa 4/53 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
Arama sonucu : 421 madde; 25 - 32 arası.

Konu: BIOEN - Biotrend Çevre ve Enerji Yatırımları A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Fondip Yazıyı Oku
    ayrıca marmara fonu mac'in başkanı geçen gün arzlara tu kaka deyip 1 milyon tl taban girişli serbest fonları övüyor! nasıl bir kafada yaşıyor bu insanlar, anlamak mümkün değil. 300 lirayla batma riskim var, evet. hemen kredi çekip 1 milyon tl ile serbest fona gireyim.
    Arkadaşım bu oransal bir halka arz. 300 lirayla batmazsın ama kredili alım girmeyi düşünen bir sürü insan var. 17favok ile affetmez verirler eline adamın. Lafım o gruba. Yoksa 300 tl ile heyecan yaşarım diyene lafım yok.

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Linki kopyalayamadım izahnamenin.
    254. Sayfadan itibaren inceleyebilirsiniz
     Alıntı Originally Posted by sprite07 Yazıyı Oku
    Biotrend'in konsorsiyum üyelerini bilen var mı? İzahnamede konsorsiyum üyeleri diyor, ama liste yok. Hangi aracı kurumlardan alınabilecek?

3.  Alıntı Originally Posted by Tasarrufcu Yazıyı Oku
    Linki kopyalayamadım izahnamenin.
    254. Sayfadan itibaren inceleyebilirsiniz
    254 ncü sayfadan sonra peki bişi yok zaten. Ben göremedim.

2021-04-17_22-56-10.jpg

4. Hocam şu linkte bulabilirsiniz
    https://www.biotrendenerji.com.tr/Fi...z/izahname.pdf

Alıntı Originally Posted by sprite07 Yazıyı Oku
    254 ncü sayfadan sonra peki bişi yok zaten. Ben göremedim.

2021-04-17_22-56-10.jpg

5. Ben bu halka arza girerim.cunku sirket 10 gun boyunca halka arz fiyattan 1milyon 650 bin lot alis emri girecek.Onun icin bunda talebin yuksek olacagini dusunuyorum.yatirim tasviyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by sergen_ksk Yazıyı Oku
    Ben bu halka arza girerim.cunku sirket 10 gun boyunca halka arz fiyattan 1milyon 650 bin lot alis emri girecek.Onun icin bunda talebin yuksek olacagini dusunuyorum.yatirim tasviyesi değildir.
    100 bine kaç lot verir tahmin var mı ?

7. Ben bu halka arzdan yuzde 5 bekliyorum.cunku aydem enerji ile ayni anda talep toplama olacak.Onun icin yüzdelik olarak yuksek gelebilir.

Alıntı Originally Posted by sergen_ksk Yazıyı Oku
    Ben bu halka arzdan yuzde 5 bekliyorum.cunku aydem enerji ile ayni anda talep toplama olacak.Onun icin yüzdelik olarak yuksek gelebilir.
    Aydem ile aynı zamanda olması iyi olmadı. Aydem tavan serisini bozarsa bunun tahta etkilenir.

Sayfa 4/53 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •