Sayfa 12/361 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon
Arama sonucu : 2883 madde; 89 - 96 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

1. Bizdemi sıkıntı var ülkede mi sıkıntı var anlamadım gitti dün 48 milyon lot alıcılı bekleyen hisse bugün %6 civarı eksi açıp taban oldu böyle bir olay Tanzanya da bile olmaz durmak yok yola devam gerçekten 😂

2. Neden ki ? 48 milyon lot alıcı varken mantıklı mıydı ? Bilanço desek zaten yüklü bir zarar gelecek. Belki zarar gelince yine tavanlar baslar..
     Alıntı Originally Posted by kaptanıderya Yazıyı Oku
    Bizdemi sıkıntı var ülkede mi sıkıntı var anlamadım gitti dün 48 milyon lot alıcılı bekleyen hisse bugün %6 civarı eksi açıp taban oldu böyle bir olay Tanzanya da bile olmaz durmak yok yola devam gerçekten
    Redmi 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    "Adamın ahmağı malını gereksiz övermiş, daha ahmağı da başkasının malını yalan yere yerip kendi malını övermiş"

3.  Alıntı Originally Posted by neva91 Yazıyı Oku
    Neden ki ? 48 milyon lot alıcı varken mantıklı mıydı ? Bilanço desek zaten yüklü bir zarar gelecek. Belki zarar gelince yine tavanlar baslar..

Ben aslında oraya da dikkat çekmek istemiştim 48 milyon dün niye tavanda vardı bugün niye eksi açtın yatırım mi yapıyoruz kumar masasindamiyiz belli degil

4.  Alıntı Originally Posted by kaptanıderya Yazıyı Oku
    Ben aslında oraya da dikkat çekmek istemiştim 48 milyon dün niye tavanda vardı bugün niye eksi açtın yatırım mi yapıyoruz kumar masasindamiyiz belli degil
    Yanlış anlamayın ve lütfen "sanki kar eden şirketler gidiyorda" diye cevap yazmazsanız sevinirim. Bilançosuna bakarak mı bu hisseyi aldınız ?

5.  Alıntı Originally Posted by neva91 Yazıyı Oku
    Yanlış anlamayın ve lütfen "sanki kar eden şirketler gidiyorda" diye cevap yazmazsanız sevinirim. Bilançosuna bakarak mı bu hisseyi aldınız ?
    Ben halka arzdan almıştım onuda 3 5 tavan olur satarım diye ki doğru düzgün birşeyde gelmedi şirketin hicbirseyine bakmadım benim eleştirim genel hisse senetlerine aslında birgün bakıyorsun x hisse senedi tavanda milyonlarca bekleyen var ertesi gün -3 -5 açıyor bir akşamda ne değişiyor yani adam akıllı düzen işlese herkes sadece yatırım yapmak için borsada olsa şirketler adam olsa kar kacirmasa temettü verse niye bunu yapan ülkeler gibi olamiyoruz 20 yıldır hisse alır satarım şunu yapabilen üç beş şirketimiz anca vardır o yüzden de kimse gelip yatırım yapmıyor yapan adamı da herzaman yoluncak tavuk görüyoruz

6.  Alıntı Originally Posted by neva91 Yazıyı Oku

Ayrıca bilançosu dan bahsetmissiniz 3 gündür tavan giderken bilançosu yokmuydu dün akşam şirkette yangın mi çıktı

7. İste bence anafikir de burada. Siz yatırım yapmamışsınızki. Alayim artar sonra satar çıkarım(yatırım değil). Ve bizde hisse alanların 95% i böyle olduğu için bir gün cikar bir gün iner. En az 2-3 sene beklemeyi göze alınca "yatırım" yapmış oluruz. Ki bu şirketin bilançosuna bakan yatırımcı(anlayan) zaten yatırım yapmaz buraya, o kadar karlı ve büyüyecek şirket varken.
    Ben halka arzdan almıştım onuda 3 5 tavan olur satarım diye ki doğru düzgün birşeyde gelmedi şirketin hicbirseyine bakmadım benim eleştirim genel hisse senetlerine aslında birgün bakıyorsun x hisse senedi tavanda milyonlarca bekleyen var ertesi gün -3 -5 açıyor bir akşamda ne değişiyor yani adam akıllı düzen işlese herkes sadece yatırım yapmak için borsada olsa şirketler adam olsa kar kacirmasa temettü verse niye bunu yapan ülkeler gibi olamiyoruz 20 yıldır hisse alır satarım şunu yapabilen üç beş şirketimiz anca vardır o yüzden de kimse gelip yatırım yapmıyor yapan adamı da herzaman yoluncak tavuk görüyoruz
    "Adamın ahmağı malını gereksiz övermiş, daha ahmağı da başkasının malını yalan yere yerip kendi malını övermiş"

8. İşte o zamanda bilanço vardı ve tavan tavan gitmesi mantıksızdı.
    Ayrıca bilançosu dan bahsetmissiniz 3 gündür tavan giderken bilançosu yokmuydu dün akşam şirkette yangın mi çıktı

Sayfa 12/361 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •