Sayfa 17/362 İlkİlk ... 715161718192767117 ... SonSon
Arama sonucu : 2896 madde; 129 - 136 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    %77 odaşın ama cante 20 milyar piyasa değerinde!
    Odaş 5 milyar piyasa değerinde, bu nasıl bir fiyatlama!?
    Bu bana rhag-netaş ortaklığını hatırlattı,,,rheag netaşa ortak diye çok kişi rheag almıştı,,oysa netaş gitti.
    Burda da giden cante oluyor.
    %77 ortak ama,,hissesini satmadan hiç bir işe yaramıyormuş.
    Sadece kar'ından fayda görüyor.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

2.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Bu bana rhag-netaş ortaklığını hatırlattı,,,rheag netaşa ortak diye çok kişi rheag almıştı,,oysa netaş gitti.
    Burda da giden cante oluyor.
    %77 ortak ama,,hissesini satmadan hiç bir işe yaramıyormuş.
    Sadece kar'ından fayda görüyor.

6 pd/dd ile cante mi? 1 pd/dd ile odaş mı!?

Cante candır, odaş ise heyecandır.

Ben heyecan arıyorum.

Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    6 pd/dd ile cante mi? 1 pd/dd ile odaş mı!?

Cante candır, odaş ise heyecandır.

Ben heyecan arıyorum.
    Cante nin hisseleri sığ,bu yüzden rahat gidiyor,,odas da milyon milyon kademelerde lotlar var,,biri gelecek 300 milyon cıvarında lotu
    çekerse,,odas da sığlaşır,çabuk gider.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

4. Nasıl bir şirket bu 20 milyar piyasa değeri oldu. Türkiyede ne büyük şirketleri solladı .Kaynağı ne şaşşıyorum.

Al sat tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by yuceln Yazıyı Oku
    Nasıl bir şirket bu 20 milyar piyasa değeri oldu. Türkiyede ne büyük şirketleri solladı .Kaynağı ne şaşşıyorum.

Al sat tavsiyesi değildir.
    20 milyar ne ki,,şirketin 5-6 yıllık karı 20 milyar olur.,,bu enflasyon ortamı devam ederse.
    Hele şu AB ye bu kışın karaborsa enerji satarsa var ya......adamlar parasına puluna bakmayacak,,ne fiyat olursa verecekler,,yeter ki bu kış ısınsınlar.,,fırsat bu fırsat.

Kışın olabilecek karaborsa fiyatı fiyatlıyor.

Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    20 milyar ne ki,,şirketin 5-6 yıllık karı 20 milyar olur.,,bu enflasyon ortamı devam ederse.
    Hele şu AB ye bu kışın karaborsa enerji satarsa var ya......adamlar parasına puluna bakmayacak,,ne fiyat olursa verecekler,,yeter ki bu kış ısınsınlar.,,fırsat bu fırsat.
    Genelde bunu 10 yıllık olarak hesaplıyorlar,,bu durumda 40 milyar falan ediyor.
    Tabii illa böyle olacak diye birşey yok,,alıcıların hesabına dayanıyor herşey.
    Bakarsınız,kar ettikçe 1 santral daha kurar,,nasıl olsa satış derdi yok.

3.tavan hayırlı olsun.

Sayfa 17/362 İlkİlk ... 715161718192767117 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •