Sayfa 2/351 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 2808 madde; 9 - 16 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

1. Evet , yine ak yatırım ve iş yatırım konsorsiyum üyeleri arasında yok şaşırdık mı hayır. Artık kurum değiştirme zamanı geldi.
    Bireyselin talebi azalmaz sadece artık millet 8. ya da 9. günde satar son arz olanları görünce. Payların yarısı bireysele dağıtılacak yine 850000 kişi katılsa ek satışta dahil max 50 lot gelir diyorum

2. Arkadaşlar halka arz tarihini göremedim?

3.  Alıntı Originally Posted by sailor06 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar halka arz tarihini göremedim?
    21-22 nisan

4. Kişi başı en fazla 100 TL'lik hisse düşer. Oransal dağıtım olsa daha iyi olurmuş

5. defter değerinin biraz yukarısında halka arz ediliyor.diğer halka arzlara göre ucuz.ama karlılık düzenli değil

6.  Alıntı Originally Posted by denklem Yazıyı Oku
    defter değerinin biraz yukarısında halka arz ediliyor.diğer halka arzlara göre ucuz.ama karlılık düzenli değil
    Yüzde kaç iskonto var?

7. Herkes eşit dağıtım olacak diye sevinmiş ama gözden kaçırılan bir şey var.

Bireysele ayrilan %50 eşit ama kurumsallara dagitılan %50 oransal olacak. Yani toplu alan (5-10 milyon lot) kurumsallar 3. 4. tavanda satisa gecerlerse tavan erkenden bozulur.

Benim nazarımda bu eşit dagitim yönteminin oransal dagitimdan farki yoktur hatta daha kötüdür. Yani kurumsala kazanla ky ye kaşıkla veriliyor.

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Bu şirketin Anası ( Odaş) 3.35 TL iken, Danasına ( çan ) 3.90 TL istiyorlar..
    Burda bir gariplikler yokmu.?..

Sayfa 2/351 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •