Sayfa 245/371 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295345 ... SonSon
Arama sonucu : 2962 madde; 1,953 - 1,960 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

halen malsız ve çulsuz devam.. marcinin temposunu yakalamasa da bu gün 55 günlük üzerine çıkıp caka satıyor... daha öncede çıkıp üzerinde kalamamıştı.. şu anda aşağıya atlamaya hazır bir tramplencı gibi duruyor.. aşağı atlarsa yakalamaya çalışırım..
    yeterki duracağı yeri bilsin..

( uzun vade işlem yapanlar mesajlarımı dikkate almamalarında yarar var...)

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

2. Üstünde olması iyiye işaret değil mi ?

CPH1941 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Onun ben trampleninin... 19 lardan kafa kafaya CANTE satıp BRKSN almıştım. O nerede bu uyuz nerede. Keşke hepsini verseymişim...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

1-26 ocak arası PTF
    2023 de 3400
    2024 de 1961..........düşüş=%73

dolar bazında 18.1 cent ten 6.5 cente düşmüş; dolar bazında %178 düşmüş...

Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Onun ben trampleninin...
    Sn Hissedarxd brksn da tramlencisi vardı ama, o atlayışı Shi Tingmao yaptı... beraber izledik..

aynısı olacak diye bir kural yok.. bunlar sadece olası senaryolar..

aynı notu tekrar düşelim..
    ( uzun vade işlem yapanlar mesajlarımı dikkate almamalarında yarar var...)

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

6. Yeni trend düşük sermayeli; piyasadaki hisse miktarı az, nispeten patronlarına rahatlıkla ulaşılabilir (bu yazdığım tahtayı kontrol eden grup içindi) hisseler...Bilançoda küçük bir dönemsel kâr artışı gösterip rahatlıkla mal yıkılabilecek bir potansiyel...Yani kısacası spek & patron kazan kazan durumları...

CANTE gibi bir kağıda dışarıdan birilerinin gelip de spekülatif hareket bab'ında müdahale etme şansı ve ihtimali yok. İsteseler onlarca yıl aynı fiyatta tutabilirler, kâr ne olursa olsun...Tahta tamamen ellerinde ve biz de bunu bilerek girdik hatta onlarca kez ellerindeki mal miktarını yazdık...

Ve bekliyoruz...

Bekleyelim bakalım.

7. Burak tehlikeli bir çocuk, piyasanın hatta belki de tahtanın bizzat içerisinde...Murat, Nurettin ve Enver ile aynı kaptan yemek yiyorlar bundan eminim; ALMAD birliktelikleri de bunu göstermekte...Ben bunlara mahşerin dörtlüsü diyorum geride de yazmıştım zaten...Para sıkıntıları yok, hiç olmadı da...Ciddi networkleri var dışarıda ve (bu parayı bunlar koydularsa) 3 milyar TL bunlar için çerez...

Soru aynı: bu parayı bankaya % 50 faiz ile yatırmayıp da buraya bağlayıp şirketin finansal borçlarını kapatanlar nereden nasıl para kazanacak da bu getirinin üzerine çıkacaklar...

Düşünüyorum düşünüyorum, bulamıyorum...Tam bir doktora tezi yeminle.

8. Venezuela peri masalı. Gerçekleşirse 10 kat artar. Olmazsa yılsonuna kadar buralarda sürünür...
    Dil aslandır, yatar eşikte...

Sayfa 245/371 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295345 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •