Sayfa 269/381 İlkİlk ... 169219259267268269270271279319369 ... SonSon
Arama sonucu : 3044 madde; 2,145 - 2,152 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Kısa zamanda çok iyi kazanç sağladığım 1-2 hissede yavaştan pozisyon azaltıp buraya geçiyorum zaten...YTD
    Heybeyi tam dolduramadık ama olsun, bu çakalları çarpacak kadar var...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

2.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    2 günlük düşen trendi test denemesi, yukarı bar ve arkasından haber...Picasso hesapları maşallah...
    Hiç alakası yok alınan mal operasyon yapılacak hesaplara dağıtılır aşağı doğru oltaya gelecekleri avlamak için. Teknikte hiçte öyle picasso luk bir şey yok. Hisse Tl golden cross bile değil bu nasıl picassoluk. Çok acemice. 200 günlük H.O 20,6 hemde 9242 endekste. Bende sizin aldıklarınızdan birini satıp sizin yerinize biraz alıverdim.... Benim açımdan bakılınca tam bir acemilik. Büyük olasılıkla tahtaya alım geldi onlarda alım yapıp yukarı çekmek ve bu kapı atmak zorunda kaldılar. He yarın üstten verip yine aynı düzene devam ederler mi ederler. Hiç kolay tahta değil.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

3. Hafta basi tamamen ciktim..son bir aydir kademeli her yukari gidisde satip diger hisselerime eklemistim iyikide oyle yaptim..
    Bu hisse ederinde pd olarak azi yok fazlasi var..
    Secimden sonra elektige gelecek zamla belki denebilir..
    Secime yakin mutlaka portfoyde bir elektik ureten sirket olmali
    2022 yilinda X euroyu 5X euro yapmistim odas da..
    Burda cantede X/2 euro kaybimiz oldu buda bana ders oldu pd bakmadan kagit almamak lazimmis..

SM-G990E cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. İşte böyle gençler...Bereket versin...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

5. Haberi görünce 20den atladik. Yani inanılmaz.... Adamlar beni zukmek için doğmuş hissi oluştu. Sinirden telefonu kıracam

6. Ne güzel İstanbul be,Bir gün önce toplayabildiğin kadar al.Gecenin köründe Kap a haber gönder
    İteleyebildiğin kadar itele vatandaşa...Adalet bir gün size de lazım olacak.Nasılsa hesap soran,sorabilen yok..
    Bu sefer bir kamyon malı bende iteledim 20 TL üstünden. Zaloğlu Rüstem...Sen düşün

7. Anlaşma PDVSA adına üretim anlaşması olarak geçiyor. Tomlam zaten üretime servis ve ekipman sağlayan bir şirket. CANTE'ye sadece parayı koymak, malzeme lojistiğini ayarlamak ve gerekirse mühendis felan sağlamak kalıyor...

Kuyuların tekrar işletilmeye başlanması çok fazla zaman alacak bir uğraş değil ama gene de tüm bu süreç rahatça bir yılı bulabilir...

Tomlam'ın arkasında PDVSA olduğunu ve bu kuyuların da en balık kuyular olduğunu varsayıyorum. Peri masalı gerçekleşirse 170 kuyu başlangıç olur. Venezuela'da atıl kuyudan bol bir şey yok...

Production on Behalf of PDVSA
    As part of the agreement, Çan2 Thermal will carry out production activities on behalf of the Venezuelan State Oil and Natural Gas Company (PDVSA). The operations will span a production block consisting of four fields with a total of 171 wells. Experts estimate the oil reserves in the area to be around 593 million barrels.
    Dil aslandır, yatar eşikte...

8. Bofa dün 19.07 ortalama ile aldığı 2.948.000 lotu ince ince iteliyor.

Sayfa 269/381 İlkİlk ... 169219259267268269270271279319369 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •