Sayfa 3/337 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 2695 madde; 17 - 24 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Bu şirketin Anası ( Odaş) 3.35 TL iken, Danasına ( çan ) 3.90 TL istiyorlar..
    Burda bir gariplikler yokmu.?..
    ona bakarsan koç holding 18.18,ford 185 lira,ttrak 214,otkar 350 lira...
    psikolojinizin kaldıramayacağı pozisyonlar açmayın...en güzel pozisyon gece yatakta rahatça uyuduğununuz pozisyondur...

2. defter değerinin biraz üzerinde diyorum sen iskonto yüzde kaç diyorsun))

Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Bu şirketin Anası ( Odaş) 3.35 TL iken, Danasına ( çan ) 3.90 TL istiyorlar..
    Burda bir gariplikler yokmu.?..
    Aynı gariplikler Naten, ile esen arasında da var. İleride bugünleri anormal halka arzların yapıldığı kim ne arz etse deli gibi talep geldiği günler olarak hatırlayacağız. Ama nereye kadar? Bu arzlar sonrası tavan serileri sonrası alanlar da büyük mağduriyetler yaşayacaklar. Elbet biri kral çıplak diyecektir.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Borsada mantıklı değerleme kalmadı.bi ara bedelli açıklayan şirketlere rağbet vardı kent gıda ile başladı sonra orda iş bitti.
    Şimdi ise arzlarda anormal değerlemeler olmaya başladı 1ayda 7 kat primi izah etmek mümkün değildir.
    Bu nedenle dikkatli olmakta fayda vardır fazla tamahkar olmamak lazım büyük arzlarda dikkat etmek gerekir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Son aylarda Bedelli sermaye artırımı yapan şirket hisselerinde balon patlamaya başladı..Taban taban gider oldu..En son örnek İzmir Demir Çelik kağıdı oldu.Hatta bir hissedarın intihar ettigi haberleri duyuldu...
    Yakın zamanda,Yeni Halka arzlarda oluşan balon fiyatlama da çok sürmez ve patlar....
    Sırf hisse fiyatı tavan tavan gitsin diye, millete numunelik gibi 20-30 lot kağıt veriyorlar..
    Halka arza aracılık eden firmaların şeytanlıklari olarak görüyorum ben bu işleri..

6. bunun hisse kodu ne çan s2 falanmı?

7. Cante diye biliyorum
     Alıntı Originally Posted by bitpire Yazıyı Oku
    bunun hisse kodu ne çan s2 falanmı?

20.04.2021 14:34:17

çan2 termik/altay: Uzun vadeli bir proje kredimiz var - bloomberg ht

çan2 termik/altay: Halka arzla büyüme hedefi olmayan sabit getirili şirket olacağız- bloomberg ht

çan2 termik/altay: Halka arz ile net borcu daha fazla düşürmek istiyoruz- bloomberg ht

Sayfa 3/337 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •