Sayfa 355/362 İlkİlk ... 255305345353354355356357 ... SonSon
Arama sonucu : 2896 madde; 2,833 - 2,840 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Bütün güzel haberleri ele verme amaçlı kullandılar. Hisseye aşık olanlar dışında kimsenin aldığı da yok sadece haberle atlayan yeniler ve eski maliyeti yuksekler dalıp çıkıyor, görüntü bu malesef. İnşallah ben yanilirim ama 21.8 önemli demiştim keşke o civardan verip buralardan alsaydiniz. İşte aşk böyle yapıyor, mantığı elden alıyor,ki adamlar da biliyor zaten o haberle ky nin satmayacsgini
    Konunun aşkla alakası yok. tamamen duygusal.2023 martında aldım. o günden beri aynı lotlarımla bugüne para kazanarak geldim. şu anda daha çok al sat oluyor ve hacim arttı. geçen sene 1000 lotu 4-5 kişi anca kaldırıyordu.. bu hisseden ağustos ayından önce birşeyler bekleyen varsa üzülür.

2.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Bedelli sermaye arttırımı benim de aklıma geldi.
    Önce bedelsiz sermaye artırımı ile 7 milyara yükseltip, sonrasında 7 milyardan 10 milyara bedelli sermaye artırımı yapabilirler mi diye düşünmüştüm.
    Bu senaryoda bedelli sermaye artırımı anca % 42 olur. Ötesi olmaz.
    Nasip diyelim.
    Bu durumda CANTE nin %58,44 üne sahip ODAŞ ın bedelliye katılım için 1.753.200.000 TL yi nasıl verebileceği soru işareti olur. Tabi ODAŞ ın %18,51 ine sahip Burak efendinin hesabına düşen 324.517.320 TL yi nereden ve nasıl vereceği sorun olur. Çoktan çok, azdan az bu işlerde.
    Benim asıl üzerinde duracağım konu neden direkt olarak Venezuela'da bir şirket alınmadı da, endirekt olarak Venezuela'da operasyon yürüten Denarius Pumping Services LLC şirketinin %65 ine ortak olundu?? ...İlgili Şirket Venezuela'da halihazırda mevcut faaliyetlerine devam etmekte olup aynı zamanda OFAC lisansınsa sahiptir. demekle sanki ileride olası ABD yaptırımlarından etkilenmemek için Amerikan şemsiyeli bir şirketin korumasına sığındı diye yorumluyorum. Göle maya çaldılar, tutarsa şirketin faaliyet alanı ve sahası tamamen çeşitlenecek.
    Diğer bir konu, 04.12.2023 KAP ında belirtilen Venezuela'da yerleşik Multiservicios Tomlam CA şirketinin akıbetine ne olduğu. Olumsuzluk belirten ve satın almadan vazgeçildiği içerikli bir KAP şirketten henüz atılmadığına göre, yatırımcı olarak bu satın alma ile ilgili çabaların devam ettiğini düşünebilirmiyiz. Aynı KAP ta belirtilen Bu çerçevede, 2024 yılının ilk 5 aylık dönemi içerisinde 6 Mn USD'lık ilk finansman sağlanması planlanmaktadır. İşletmenin faaliyete geçmesiyle üretimden oluşacak faaliyet gelirleri de dikkate alınarak ilave yatırım oluşturulacaktır. ifadesiyle ilave yatırımdan maksat yeni alınan Denarius Pumping Services LLC şirketi olabilir mi??? Ha bu arada http://multiserviciostomlam.com/ sitesine de erişim sağlanamıyor 2 haftadır. "Bu site yapım veya bakım aşamasındadır" ikazı da yok hani!!!!!
    Son düzenleme : SedatSönmez; 17-04-2024 saat: 19:55.

Alıntı Originally Posted by SedatSönmez Yazıyı Oku
    Bu durumda CANTE nin %58,44 üne sahip ODAŞ ın bedelliye katılım için 1.753.200.000 TL yi nasıl verebileceği soru işareti olur. Tabi ODAŞ ın %18,51 ine sahip Burak efendinin hesabına düşen 324.517.320 TL yi nereden ve nasıl vereceği sorun olur. Çoktan çok, azdan az bu işlerde.
    Benim asıl üzerinde duracağım konu neden direkt olarak Venezuela'da bir şirket alınmadı da, endirekt olarak Venezuela'da operasyon yürüten Denarius Pumping Services LLC şirketinin %65 ine ortak olundu?? ...İlgili Şirket Venezuela'da halihazırda mevcut faaliyetlerine devam etmekte olup aynı zamanda OFAC lisansınsa sahiptir. demekle sanki ileride olası ABD yaptırımlarından etkilenmemek için Amerikan şemsiyeli bir şirketin korumasına sığındı diye yorumluyorum. Göle maya çaldılar, tutarsa şirketin faaliyet alanı ve sahası tamamen çeşitlenecek.
    --2019, 2020 ve 2021 de sorun olmadı...bundan sonra da olmaz... 2900 de 600 e, 600 den 1400 e çıktı sermaye...

--verdim, verdim... kim kontrol ediyor ki?...kontrol edilse bile 1-2 günlüğüne bir yerlerden alır, sonra geri verir...

4.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Bütün güzel haberleri ele verme amaçlı kullandılar. Hisseye aşık olanlar dışında kimsenin aldığı da yok sadece haberle atlayan yeniler ve eski maliyeti yuksekler dalıp çıkıyor, görüntü bu malesef. İnşallah ben yanilirim ama 21.8 önemli demiştim keşke o civardan verip buralardan alsaydiniz. İşte aşk böyle yapıyor, mantığı elden alıyor,ki adamlar da biliyor zaten o haberle ky nin satmayacsgini
    https://youtu.be/zRToJxMxZdg?si=CN__dFjibxZjBq_a

İstek parçanızı çalalım.

Aşk gözümüzü kör mü etti?

Bu şarkı da benden gelsin.

https://youtu.be/olz59T2jGvc?si=z25URkGS_OG7s2hc

6. Yazacağımı yazdım diye düşünüyorum.
    Tahtacının elemanlarının buralarda olma ihtimaline karşın ve elimizi daha fazla açık etmemek adına yazmaya ara veriyorum.
    Hayırlı kazançlar.

7.  Alıntı Originally Posted by SedatSönmez Yazıyı Oku
    Diğer bir konu, 04.12.2023 KAP ında belirtilen Venezuela'da yerleşik Multiservicios Tomlam CA şirketinin akıbetine ne olduğu. Olumsuzluk belirten ve satın almadan vazgeçildiği içerikli bir KAP şirketten henüz atılmadığına göre, yatırımcı olarak bu satın alma ile ilgili çabaların devam ettiğini düşünebilirmiyiz. Aynı KAP ta belirtilen Bu çerçevede, 2024 yılının ilk 5 aylık dönemi içerisinde 6 Mn USD'lık ilk finansman sağlanması planlanmaktadır. İşletmenin faaliyete geçmesiyle üretimden oluşacak faaliyet gelirleri de dikkate alınarak ilave yatırım oluşturulacaktır. ifadesiyle ilave yatırımdan maksat yeni alınan Denarius Pumping Services LLC şirketi olabilir mi??? Ha bu arada http://multiserviciostomlam.com/ sitesine de erişim sağlanamıyor 2 haftadır. "Bu site yapım veya bakım aşamasındadır" ikazı da yok hani!!!!!
    site14 ocak ta update edilmiş. 13 ocak 2025 te günü bitiyor zaten 2021 de alınmış domain. yani buradan çadırı sökmüşler

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    İstek parçanızı çalalım.
    işte bu...... gülün eğlenin... bol bol gülüp eğlenin..

istek parçaları için teşekkürler sn Egeduk...

kötü gaza geldim... bende 2 istek parçası göndereceğim..

bu türkü '' vurun kahpeye (canteye)'' modun da olmasa bile kafa sesi ile kafa bulunacak bir türkü..
    https://www.youtube.com/watch?v=PJDzW68HWf8

burada direnç destek tanımadan tuşlara vurup cante almak için kendini paralayan bir adam var..
    https://www.youtube.com/watch?v=Dk3MLRgFQPE
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Sayfa 355/362 İlkİlk ... 255305345353354355356357 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •