Sayfa 288/361 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338 ... SonSon
Arama sonucu : 2883 madde; 2,297 - 2,304 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Chetuo Yazıyı Oku
    Önce hisse alıp satmayı kar etmeyi öğren de sonra diğer konularda yazmayı dene...
    Ben borsadan anlamam ama Tarih mezunuyum. Sen de bilmediğin şeyleri adam gibi söyle. Gizli bilgi diye cahilleri kekliyorlar. Bilmediğin konuda hele Tarihimizin kurucularina hakaret etmeden beynin varsa düşün.

2. Sevgili Fenerbahçeli arkadaşım,

Senin işlemlerinin çoğu FOMO, Fearing Of Missing Out. Türkçesi ile Sazan Atağı. Bu şekilde para kazanamazsın ama tecrübe olur...
    Dil aslandır, yatar eşikte...

3. Okuduğun tarihi kim yazmış? Onu da araştır bir...

Ayrıca borsadan anlamıyorsan neden uğraşıyorsun? Anlamıyorsan demek ki paran bol, dağıtıyorsun...

Belki de anladığın bir konuda ısrar etmelisin...

Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Ben borsadan anlamam ama Tarih mezunuyum. Sen de bilmediğin şeyleri adam gibi söyle. Gizli bilgi diye cahilleri kekliyorlar. Bilmediğin konuda hele Tarihimizin kurucularina hakaret etmeden beynin varsa düşün.

4. Arkadaşlar,

Tüm bu gereksiz konuşmaları görmezden gelelim...

Sn. Hissedarxd yazmıştı. Bu hacimde bir operasyon neden yapıldı? 3 Milyar Lira bu yüksek faiz ortamında neden harcandı? İşin püf noktası bu. Ben de aynı sebebi merak ediyorum...

Cevabını yakında öğreneceğiz inşallah...

**bu kadar cehalet ancak tahsil ile mümkündür...

6. Mısır var mı sende?

Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    **bu kadar cehalet ancak tahsil ile mümkündür...

7.  Alıntı Originally Posted by Chetuo Yazıyı Oku
    Okuduğun tarihi kim yazmış? Onu da araştır bir...

Ayrıca borsadan anlamıyorsan neden uğraşıyorsun? Anlamıyorsan demek ki paran bol, dağıtıyorsun...

Belki de anladığın bir konuda ısrar etmelisin...
    Peki çeto senin öğrendiğin bu derin gizli tarihi kim yaşadı ve yazdı ve seni kim kekledi Tarih profesörleri bile bilmiyor ama senin takip ettiğin ve seni salak yerine koyan bu derin tarihçiler kim ;) soyle de bilelim

8. Araştır öğren, tarih senin ilgi alanın değil mi?

Yüksekten alıp, sürekli zararla sattığını da göz önüne alırsak senin açından pek de parlak bir gelecek yok borsada...

Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Peki çeto senin öğrendiğin bu derin gizli tarihi kim yaşadı ve yazdı ve seni kim kekledi Tarih profesörleri bile bilmiyor ama senin takip ettiğin ve seni salak yerine koyan bu derin tarihçiler kim ;) soyle de bilelim

Sayfa 288/361 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •