Sayfa 289/361 İlkİlk ... 189239279287288289290291299339 ... SonSon
Arama sonucu : 2883 madde; 2,305 - 2,312 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Chetuo Yazıyı Oku
    Arkadaşlar,

Tüm bu gereksiz konuşmaları görmezden gelelim...

Sn. Hissedarxd yazmıştı. Bu hacimde bir operasyon neden yapıldı? 3 Milyar Lira bu yüksek faiz ortamında neden harcandı? İşin püf noktası bu. Ben de aynı sebebi merak ediyorum...

Cevabını yakında öğreneceğiz inşallah...
    Sn Hissedarx sizden çok daha iyi borsacı bu kesin. Ben de senden iyi tarihciyim. Otur 0 o zaman Yav borsada iyi olsan şu rallife cantede mi olursun şaşkın

2.  Alıntı Originally Posted by Chetuo Yazıyı Oku
    Mısır var mı sende?
    FT 2 belgeli konuşuyor. Şu ana kadar da haklı çıktı. Sen ise hayal satıyorsun

--operasyonun nedeni basit,

--şirketin kazancı faizini bile ödeyemiyordu, faizler de giderek artıyor, borç da döviz bazında olduğu için kur farkı zararı ile özsermaye eriyor, teknik iflasa gidiyordu...

--çok yüksek bedelliye gidecek ya da paralı bir ortağa şirketin bir kısmı satılması şart idi. ikisi de yapıılmazdı. ODAŞ da para yok, şkazanmayan şirkete de kimse ortak olmazdı...

--böylece kağıt üzerinde finansal mühendislik yapıldı...

--güya odaş hisseleri sattı para kazandı ve bu para iile odaşın borçları ödendi...cantenin borcu odaşın alacağı oldu, cante tahisili bbedelliye giderek odaş ın borcundan ve banka borçlarından kurtuldu...

--odaşın satmış olduğu hisseleri kim aldı?, kim alabilir; hiç kimse...

4. Madem FT2 haklı idi sen neden sürekli yüksekten alıp düşükten satıyorsun?

Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    FT 2 belgeli konuşuyor. Şu ana kadar da haklı çıktı. Sen ise hayal satıyorsun
    Dil aslandır, yatar eşikte...

5. Yahu siz neyi tartışıyorsunuz akşam, borsa, kapandığından, beri? Madem, cante kötü, hisse, ne işiniz var bu cante sayfasında demez lermi, insana? Konu birinin, tarihci olması, yada daha iyi mısırcı, olması mı nedir? Hisse hakkında bizim görmediğimiz duymadığımız birşey varsa yaZın bilelim yoksa boş yere tartışmayın, gece gece🌙⏰💤💤

6. Sen hala hissesi olmayanlar için mi yazıyorsun? Mısırı olmayanlar için de yorumlarını bekliyorum...

Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --operasyonun nedeni basit,

--şirketin kazancı faizini bile ödeyemiyordu, faizler de giderek artıyor, borç da döviz bazında olduğu için kur farkı zararı ile özsermaye eriyor, teknik iflasa gidiyordu...

--çok yüksek bedelliye gidecek ya da paralı bir ortağa şirketin bir kısmı satılması şart idi. ikisi de yapıılmazdı. ODAŞ da para yok, şkazanmayan şirkete de kimse ortak olmazdı...

--böylece kağıt üzerinde finansal mühendislik yapıldı...

--güya odaş hisseleri sattı para kazandı ve bu para iile odaşın borçları ödendi...cantenin borcu odaşın alacağı oldu, cante tahisili bbedelliye giderek odaş ın borcundan ve banka borçlarından kurtuldu...

--odaşın satmış olduğu hisseleri kim aldı?, kim alabilir; hiç kimse...

7. Ben senin gibi sürekli yüksekten alıp, düşükten satmıyorum. Ayrıca bendeki hisse umursayacağım bir hisse değil. Sen yazdığın zararlara yan...

Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Sn Hissedarx sizden çok daha iyi borsacı bu kesin. Ben de senden iyi tarihciyim. Otur 0 o zaman Yav borsada iyi olsan şu rallife cantede mi olursun şaşkın

8. Hiç sorma. Benim boş zamanım var, yazıyorum. Burada yazılanların hisseye etkisi sıfır...

Alıntı Originally Posted by Vosbaga Yazıyı Oku
    Yahu siz neyi tartışıyorsunuz akşam, borsa, kapandığından, beri? Madem, cante kötü, hisse, ne işiniz var bu cante sayfasında demez lermi, insana? Konu birinin, tarihci olması, yada daha iyi mısırcı, olması mı nedir? Hisse hakkında bizim görmediğimiz duymadığımız birşey varsa yaZın bilelim yoksa boş yere tartışmayın, gece gece��â°����

Sayfa 289/361 İlkİlk ... 189239279287288289290291299339 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •