Sayfa 290/361 İlkİlk ... 190240280288289290291292300340 ... SonSon
Arama sonucu : 2883 madde; 2,313 - 2,320 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Chetuo Yazıyı Oku
    Madem FT2 haklı idi sen neden sürekli yüksekten alıp düşükten satıyorsun?
    Açıkçası değer verdiğim Omerhan var , onun önerisi ile geçen sene aldım. Adamı da yaniltmislar. Sonra sattım, ama zarar etme psikolojisi ile her haberde atliyorum belki bir hikaye ayağı ile zarar cikartiriz. Sonra hayal satan , senin gibi,bir lavuga inandik vs vs. Yanlış anlama hayal satan kısmı için senin gibi dedim. Bu arada gizli bilgilerinin kaynağını soyleyemedin yoksa cantedeki spekler gibi misin Hadi adamsan şöyle gizli derin bilgilerinin kaynagini ceto

2.  Alıntı Originally Posted by Chetuo Yazıyı Oku
    Ben senin gibi sürekli yüksekten alıp, düşükten satmıyorum. Ayrıca bendeki hisse umursayacağım bir hisse değil. Sen yazdığın zararlara yan...
    Bu da yalanın senin. Hem efsane hayaller vaadediyor diyorsun hem de az diyorsun hissem salak mısın neden çokça almiyosun o zaman hani neden aliyorsun guvenmiyorsan diyosun ya sen niye full almiyosun

3. Hisse süper uçacak ama ben çok az alıyorum diyor ama önemsiz hissesi var ve sürekli forumda ;) veee gizli tarihi çok iyi biliyor hatta o kadar önemsizki hisse miktarı kendine göre negatif her yorumun karşısında bu arada hisse geçen sene 33 TL idi.

4. Öncelikle yazarken terbiyeni korumaya çalış...

Benim hisse almaya ihtiyacım yok. Meraktan hisse tutuyorum heyecan olsun diye. Defalarca bunu yazdım...

Burada sadece bildiğimi paylaşıyorum. Anlayana sivrisinek saz, anlamayan davul zurna az demişler...

Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Bu da yalanın senin. Hem efsane hayaller vaadediyor diyorsun hem de az diyorsun hissem salak mısın neden çokça almiyosun o zaman hani neden aliyorsun guvenmiyorsan diyosun ya sen niye full almiyosun
    Dil aslandır, yatar eşikte...

5. Hisse uçacak kaçacak dediğim bir yeri de paylaşır mısın? Ben hep Cante için peri masalı dedim...

Sürekli zarar ettiğin için mi bu kadar saldırgan tavırlar takınıyorsun?

Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Hisse süper uçacak ama ben çok az alıyorum diyor ama önemsiz hissesi var ve sürekli forumda ;) veee gizli tarihi çok iyi biliyor hatta o kadar önemsizki hisse miktarı kendine göre negatif her yorumun karşısında bu arada hisse geçen sene 33 TL idi.
    Dil aslandır, yatar eşikte...

6.  Alıntı Originally Posted by Chetuo Yazıyı Oku
    Hisse uçacak kaçacak dediğim bir yeri de paylaşır mısın? Ben hep Cante için peri masalı dedim...

Sürekli zarar ettiğin için mi bu kadar saldırgan tavırlar takınıyorsun?
    Peri masalı ha sorulan soruya cevap veremeyen bir cahilsin. Sağ ol ya iyilik meleği seni, iyilik de yapıyor bize Çok bidi bidi ve reklam yapma. Kaşınmazsan sorun yok istediğin reklami yapabilirsin ama birilerine yazma diyecek hakkı kendinde nasıl buluyorsun anlamadim. Basit bir soruydu, madem peri masali neden almiyosun daha çok? Madem çok az neden sürekli geriliyorsun eleştirilere ? Neyse sürekli reklam yapamana gerek de yok aslında madem masal he?

7. Gerçi adam derin tarihçi gizli bilgilere sahip hisseyi de o gizli derin güçler dediyse vay halimize ))

8.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --odaşın satmış olduğu hisseleri kim aldı?, kim alabilir; hiç kimse...

Haklısın, hiç kimsede bu kadar para yok. Zaten banka borcu da yoktu CANTE'nin...Hepsi dümen...

O değil, ne güzel by by demiştin biz de uğurlamıştık seni. Dayanamadın damladın hemen...

Tezgah da iyi ama Allah var; iyi polis kötü polis...Ekip süper...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

Sayfa 290/361 İlkİlk ... 190240280288289290291292300340 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •