Sayfa 198/361 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298 ... SonSon
Arama sonucu : 2883 madde; 1,577 - 1,584 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

1. Aralık ayı tarihsel olarak borsanın çıkışlarda olduğu aylar. Durup dururken borsa neden bu kadar düştü, bunu merak ediyorum. Bu düşüşün Cante ile bir alakası yok bence. Nedenini yaşayıp göreceğiz...
    Dil aslandır, yatar eşikte...

2.  Alıntı Originally Posted by Chetuo Yazıyı Oku
    Sizde hisse var mı?

Varsa neden düşsün istiyorsunuz?

Yoksa neden yazıyorsunuz?
    Banvit'de uzun uzun çarşaf çarşaf yazardi hey gidi, okusan tavuktan sogurdun, hissede diplerde tâbi, sonra ne mi oldu Brezilyalılara satıldı şirket, x20 falan yapmıştı hey gidi hey ne günlerdi

3. Teşekkürler...

Burada çoğumuz zarardayız. Bir iki al sat yaptım ama sattığım Akbank nerede bu nerede...

Borsada önemli olan sineye çekebileceğiniz bir zarar ile yatırım yapabilmektir. Kısa vadede pek umudum yok ama ne olacağını görmek için beklerim...

Alıntı Originally Posted by Fıght clup Yazıyı Oku
    Banvit'de uzun uzun çarşaf çarşaf yazardi hey gidi, okusan tavuktan sogurdun, hissede diplerde tâbi, sonra ne mi oldu Brezilyalılara satıldı şirket, x20 falan yapmıştı hey gidi hey ne günlerdi

4. Zarariniz psikolojinizi bozmayacak durumda ise en azından bilançoya kadar beklemeniz sanırım sizin için iyi olacaktır. Bende zarardayim ama sorun değil bacası tüten firmada Lara değil zaman kaybederiz. Sonuçta 70 maliyetli değilim, görelim nasip neymiş

5. Bugünden yarına ne olacak bilmek müneccimlerin işi. Ben meraktan aldım, tutuyorum. Her şeyin hayırlısı...

Alıntı Originally Posted by Fıght clup Yazıyı Oku
    Zarariniz psikolojinizi bozmayacak durumda ise en azından bilançoya kadar beklemeniz sanırım sizin için iyi olacaktır. Bende zarardayim ama sorun değil bacası tüten firmada Lara değil zaman kaybederiz. Sonuçta 70 maliyetli değilim, görelim nasip neymiş

Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    kırılması halinde 18.25-15 aralığı aktif olur.. bunun altında ise 17.38 var..
    kırdılar döktüler ve sonunda karaağaça geldik... 17.38 kapanış.. bu desteğin çalışması halinde 18.25 ve 18.93 dirençleri var..
    adam olacak çocuk ise (daha önce güvenli bölge dediğimiz) 20.40 ve üzeri.. otoban gişesi 21.82..
    kazancınız bol ve daim olsun..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

7. Asfalt ağlamış bugün.Otobandan Tali yola geçmiş.

8. Piyasa nin neden bu kadar sert düştüğünin cevabı için Allame-i cihan olmak gerekmiyor.Mevduat faizlerinin %50 ve
    üstü olduğu bir yerde borsa nın yukarı gitmesini beklemek abes ile iştigaldir.Hep düşer demiyorum elbette,arada saman alevi gibi
    yükselmelerde olur.Bu Venezuella işi ne menem iştir önümüzdeki günlede ki haber akışı ile göreceğiz.Ben halen bu pilav çok su kaldırır kafasındayım.Zal oğlu Rüstem vursun bakalım nereye kadar vuracak.Bol sarımsaklı bir salamuraya yatırır olmasını bekleriz.
    YTD.

Sayfa 198/361 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •