Sayfa 186/364 İlkİlk ... 86136176184185186187188196236286 ... SonSon
Arama sonucu : 2905 madde; 1,481 - 1,488 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by yas3gk Yazıyı Oku
    odaş için iki kap haberi var..turizm yatırımı ve hisse geri alım programı...
    Orda da haberle yukseltip caktilar abi adamlar tam.kolpa ;)

2. Bunu yüzde - 8 ile en dipten kapadı dün de karanlık odada mal basmıştı. Neyse onurlu spek onurlu patronlarimiz var. Ha bir de pazarlayan reklamcilar...

Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    İştirakimiz Çan2 Termik A.Ş. gelir çeşitliliğini artırmak üzere hem petrol ve hem de doğalgaz alanında global ölçekteki fırsatları değerlenmek ve geliştirmeye yönelik olarak Venezuela'da yeni girişimler ve çalışmalarda bulunmaktadır.

Bu çerçevede gerçekleşecek çalışmalar hususunda Çan2 Termik A.Ş.adına ülkedeki yatırım ajans ve izinlerinin alınması ve tanıtımı ile birlikte tüm başvuru süreç ve işlemler Odaş üzerinden yapılmış olup takip eden 60 gün içerisinde söz konusu petrol ve doğalgaz sektörleri ile ilgili olan tüm faaliyetler, işletmeler veya ilgili hisselerinin Çan2 Termik A.Ş.'ye devir edilmesi hususunda Şirketimiz ile Çan2 Termik A.Ş. arasında 01.12.2023 tarihli protokol imzalanmıştır.

Gelişmeler kamuoyu ile paylaşılacaktır. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1221718

--bir taş ile iki kuş vurmak için ODAŞ ın kotarmaya çalıştığı işe bu zamana kadar hiç bir katkısı olmayan ÇAN-2 yi bulaştırıyor (onun üzerinden geçiriyorlar)...nedeni basit...ODAS, CANTE (çan-2) yi tam konsolide ediyor...

--ODAŞ üzerinden yapılırsa ÇAN-2 bundan faydalanmayacak...

--bir zamanlar, ipmat-kozad-atp, ipek-kozad-holding sahipleri de ayni numarayı çekmiş idi...

--bir taş ile 3 kuş vurdular-ve vurmaya devam ediyorlar...

--mallar elde kaldı, bir beklenti yaratmak lazım, altın haberine gelen olmadı...
    --denize düşen yılana sarılır demişler....ava giderken av olmasınlar da...

Endeks 3 günde %2 nin üstünde düşmüş,,,,borsada 500 hissenin en az 400 ü değer kaybetmiş,,,,vurun abalıya.
    Cante,öncü haberin etkisi ile cuma kapanışından beri yatırımcısına %20 kazandırmış,,haberi ilk tavandan alana bile %5-10 prim fırsatı vermiş,,,,3 günde daha ne bekliyordunuz? Zengin olmayı mı?
    Öncü haberin, kısada nasıl etki edeceğini bilemeyen,iz süren stoptan anlamayan borsaya gelmesin,,şimdiden uyarıyorum,çok canınız yanar.
    Yatırımcı önce vadesini iyi bilmeli,,kısacımısınız,,uzuncu mu,,,bu vadelerin her birine göre ayrı ayrı hamleler var.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

5.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Endeks 3 günde %2 nin üstünde düşmüş,,,,borsada 500 hissenin en az 400 ü değer kaybetmiş,,,,vurun abalıya.
    Cante,öncü haberin etkisi ile cuma kapanışından beri yatırımcısına %20 kazandırmış,,haberi ilk tavandan alana bile %5-10 prim fırsatı vermiş,,,,3 günde daha ne bekliyordunuz? Zengin olmayı mı?
    Öncü haberin, kısada nasıl etki edeceğini bilemeyen,iz süren stoptan anlamayan borsaya gelmesin,,şimdiden uyarıyorum,çok canınız yanar.
    Yatırımcı önce vadesini iyi bilmeli,,kısacımısınız,,uzuncu mu,,,bu vadelerin her birine göre ayrı ayrı hamleler var.
    Bomboş bir yorum daha. Endeks zirvesine ne kadar uzaklıkta veya bir sene önce endeks kaçtı şu anda kaç? Ben bu hisseyi aldığımda 1 tane 2018 model araba alabiliyordum ya şimdi ? Kaç gündür uçacak kaçacak deyip de sonra aynı şekilde ele verilen biziz. Şu anda eşleşme +4 civarı. Sizi bilmem ama ben çok eskiden beridir bu hisseyi alır satarım ve sağlam zarardayim. Endeksle kıyaslama işine hiç girme bence.

Herkes vadesine göre yorum yapar,,kimine göre boştur kimine göre doludur,saygı duyuyorum.Ben cuma aldım,ona göre yorum yapıyorum.

Not:Bu konjöktürde ben kısacıyım,,uzun vadeciler benim yorumlarımı dikkate almasınlar lütfen.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

7. Reklamların sebebi belli oldu...

8. kurumsal ciddi bir firma olma yolunda bir haber düşüyor, önemli !!! bir haberdi bence, ama sahipleri vur kaç için kullandılar gibi görünüyor...yakışmadı...daha akıllı bir yol izlenebilir mi, zaten tahtanın kontrolü sende...hayal kırıklığı oldu..bir dev doğuyor izlenimi çöp oldu...

Sayfa 186/364 İlkİlk ... 86136176184185186187188196236286 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •