Sayfa 318/361 İlkİlk ... 218268308316317318319320328 ... SonSon
Arama sonucu : 2883 madde; 2,537 - 2,544 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Kandinsky Yazıyı Oku
    Fiili dolaşımda 389 mio lot var yanlış olmasın.
    Genel kurulda bence bedelsiz kesin yapacak bu kadar sermaye tavanı yükselttiler boşa değildir,yanında tahsisli de yapacak sanırım kağıdıbu kadar baskıladıklarına göre ucuzdan kapatacaklar yine böyle olursa ufak ufak paylarımızı iyice küçültmüş oluyorlar.
    Son tahsisliden önce lotların %60’ı dışardaydı bunu %50’nin altına çekti şimdi bakalım ne yapacak.Kağıda sahip çıkmayan yaptığı ana iş kolu dışında tahta oyunlarıyla parayı götüren bir ekip var.
    Mayıs ayından önce bu kağıttan bir hayır gelmez diye bir his var içimde
    Hiçbirşey bildiğimden değil tamamen atmasyondur yazdıklarım al sat tut tavsiyesi değildir.
    benim bahsettiğim dolaşımda olan değil odaşın21,76 dan aldığı tahsislimaliyetini baz alıyorum. odasa 240 girdim 1,20 leri süpürerek 13 lere geldi. söyledğini doğru. hatta kasti caza falan aldırıp brüt takas yaptılar. dediğiniz gibi tahtanın kitabını yazmış çakal grubu. 2028 kadar sermaye 10 milyar olacak. şimdiki sermayenin 7 katı. tabi hayalleri var. hayaller güzel. ne kadar değerledirebiliriz bilmiyorum. evet mayısa kadar yataya saracak diye düşünüyorum. borsada öyla yapar gibi geliyor. bu kağıda giren eylül ekim hatta 2025 i göz önüne almalı tabi canteden zengin olmak istiyorsa

2. Perihan Tantuğ diye bir sunucu var.
    Kısa videosuna denk gelen izlesin.
    Operasyon nasıl yapılır anlatıyor
    2-3 liralık kağıt toplanır 70 lira 80 lira yapılır operasyon burada olmaz fiyat 30 liraya düştüğünde daha düşmez diye millet aldıkça alır ve asıl operasyon orada yapılır herkes 70 te yapıldı sanar operasyonu ama geçmiş olsun size operasyon yapıldı diyor videosunda.
    Onun için herkes dikkatli olsun
    Tam anlattığı gibi operasyonun babası yapıldı cantede usd bazlı arz fiyatına yakın olması tek olumlu şey.
    Gerisi boş.
    Büyük şirketler çatır çatır geri alım yapıyor
    Fiyat düşmeye devam etse de ben burdayım tahtama sahip çıkar desteğimi atarım diyor.
    Bunlar malı yıktı millete avuçlarını ovuşturuyorlar.
    Keyifleri gelirse sürerler yukarı sürekli bir alım satım karları olduğu için maliyetlerinin devdüşünülen kadar yüksek olduğunu düşünmüyorum.
    Al sat tut tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by Kandinsky Yazıyı Oku
    Perihan Tantuğ diye bir sunucu var.
    Kısa videosuna denk gelen izlesin.
    Operasyon nasıl yapılır anlatıyor
    2-3 liralık kağıt toplanır 70 lira 80 lira yapılır operasyon burada olmaz fiyat 30 liraya düştüğünde daha düşmez diye millet aldıkça alır ve asıl operasyon orada yapılır herkes 70 te yapıldı sanar operasyonu ama geçmiş olsun size operasyon yapıldı diyor videosunda.
    Onun için herkes dikkatli olsun
    Tam anlattığı gibi operasyonun babası yapıldı cantede usd bazlı arz fiyatına yakın olması tek olumlu şey.
    Gerisi boş.
    Büyük şirketler çatır çatır geri alım yapıyor
    Fiyat düşmeye devam etse de ben burdayım tahtama sahip çıkar desteğimi atarım diyor.
    Bunlar malı yıktı millete avuçlarını ovuşturuyorlar.
    Keyifleri gelirse sürerler yukarı sürekli bir alım satım karları olduğu için maliyetlerinin devdüşünülen kadar yüksek olduğunu düşünmüyorum.
    Al sat tut tavsiyesi değildir.
    toplam dolaşımdaki malın %25 i elinde olmazsa kağıdı oynatamaz. tahta zayıf . yeteri kadar taşıma maliyetini çıkaramıyor hele yılbaşından sonra çok düştü.
    Nerden biliyorsunuz derseniz. Onunla alıp onunla satıyorum. 3 aydır mevduat faizinin altında kaldım
    Son düzenleme : regal1; 13-03-2024 saat: 19:52.

4.  Alıntı Originally Posted by regal1 Yazıyı Oku
    toplam dolaşımdaki malın %25 i elinde olmazsa kağıdı oynatamaz. tahta zayıf . yeteri kadar taşıma maliyetini çıkaramıyor hele yılbaşından sonra çok düştü.
    Nerden biliyorsunuz derseniz. Onunla alıp onunla satıyorum. 3 aydır mevduat faizinin altında kaldım
    Doğrudur 1 ocak itibariyle satanlar yaklaşık 11 mio TL kazanmışlar bu fiyattan geri koyarlarsa
    Çok büyük bir rakkam değil.
    Alanlar arasında sadece oyak yatırım 380 bin lotta 1,5 lira kazanmış 600 bin tl başka alanlarda karda olan yok çok ilginç.

5.  Alıntı Originally Posted by Kandinsky Yazıyı Oku
    Doğrudur 1 ocak itibariyle satanlar yaklaşık 11 mio TL kazanmışlar bu fiyattan geri koyarlarsa
    Çok büyük bir rakkam değil.
    Alanlar arasında sadece oyak yatırım 380 bin lotta 1,5 lira kazanmış 600 bin tl başka alanlarda karda olan yok çok ilginç.
    şu da var yapay zeka tahtayı canlı tutuyor. alan satan aracı kurum takas ta virman kullanıyor. mesela bazen. benim aldığım sattığım fiyatlara geldiğinde 1 kuruşla oradan dönüyor. şunu söylemek istiyorum. yapay zeka olmasa bu kadar ayrıntıyı aklında tutamaz. zaten kademelerde rakamları kaydırarak devam ediyorum alış satışlara. tahta kalabalık olduğunda sıkıntı olmuyor.

6. Yapay zeka denince aklıma hep şu laf geliyor ve gülmekten kendimi alamıyorum.

“Elalem yapay zeka ile uğraşıyor, biz geri zekalılarla.”

7.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Yapay zeka denince aklıma hep şu laf geliyor ve gülmekten kendimi alamıyorum.

“Elalem yapay zeka ile uğraşıyor, biz geri zekalılarla.”

8.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    karanlık odada ne var ne yok vermiş... ağam bizle eğleniiii.. Bursadan Mardine kadar yengeç gibi yan yan gidebilirsin.. Mardinde kuş çok... orda taklaya gelirsin umarım..
    mardin bir mesaj mıdır, özcan....
    azaz nickli hesabımın açılmasını talep ediyorum admin....

Sayfa 318/361 İlkİlk ... 218268308316317318319320328 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •