Sayfa 321/361 İlkİlk ... 221271311319320321322323331 ... SonSon
Arama sonucu : 2883 madde; 2,561 - 2,568 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Kandinsky Yazıyı Oku
    Oyak sattıkça alıyorlar 17.35 geçmiş olsun malı kaptırdı
    Geriye qnb,teb ve globalin mallarını toplamak kaldı bence
    Bu hissede mal kaptırma diye bir şey yok. Hep daha aşağıdan alma şansı verir babayiğit.

2.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Bu hissede mal kaptırma diye bir şey yok. Hep daha aşağıdan alma şansı verir babayiğit.
    Bu hareketler mal alma yada kaptırma seanslarına benzemiyor.
    Daha çok mal girdaplama ve yerleştirmeye benziyor.
    Bu da bir ihtimal tabi

3.  Alıntı Originally Posted by Kandinsky Yazıyı Oku
    Oyak’a helal olsun tek başına 680 bin lot mal sattı 17,18 ort ile kağıt 17,45’e gitti
    Babalar gibi 17,07 den geri koyabilecek duruma geldi
    nasıl hisseymiş anlamadım bir türlü....
    satana alttan alma ihtimali verip durur....
    azaz nickli hesabımın açılmasını talep ediyorum admin....

4.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Doğru söylüyorsunuz.

5. Ben kısmen mal kaptırdıklarını düşünüyorum, en azından bana kaptırdılar. Borsa ile ilgili yaşanan belirsizlikler de hisseyi toplama ümitlerinin canlı tutuyor olabilir.

Şirketin borçlarını temizlemesi, kar eden kaynak yaratan bir hale gelmesi geçmiş dönemde yaşanan büyük çıkışında kısmen fiyatlanmış olabilir. Yine de temel verilerinin iyileşiyor olması ve petrol ile ilgilli yeni beklentiler ile ilgimi çekti. Şu ana kadar moral bozukluğu ile geçti günler, önümüzdeki dönem daha iyi olur inşallah. YTD

6.  Alıntı Originally Posted by gizligüc Yazıyı Oku
    Ben kısmen mal kaptırdıklarını düşünüyorum, en azından bana kaptırdılar. Borsa ile ilgili yaşanan belirsizlikler de hisseyi toplama ümitlerinin canlı tutuyor olabilir.

Şirketin borçlarını temizlemesi, kar eden kaynak yaratan bir hale gelmesi geçmiş dönemde yaşanan büyük çıkışında kısmen fiyatlanmış olabilir. Yine de temel verilerinin iyileşiyor olması ve petrol ile ilgilli yeni beklentiler ile ilgimi çekti. Şu ana kadar moral bozukluğu ile geçti günler, önümüzdeki dönem daha iyi olur inşallah. YTD
    1 senedir bu hissedeyim. al sat yapıyorum.taşıma maliyetim her şeye rağmen çok fazla. tahtacı ne yaptıysa, pozitiflerini onunla beraber yaptım. sonuç olarak. tahtacıdan çok iyi durumdayım taşıma maliyetinden. demem o ki. Bi gün gelecek tahtacı fatura kesecek. taşıma maliyetlerini de faturaya ekleyecek.. sanırım iyi bir rakam çıkacak ortaya. tabi bu saatten sonra kalkıp gitmezsem. çorba kaynıyormu, kaynayacakmı, daha çorbanın altındaki ateş ne durumda, yakıldımı. bi bilsek iyi olacak

7.  Alıntı Originally Posted by regal1 Yazıyı Oku
    1 senedir bu hissedeyim. Al sat yapıyorum.taşıma maliyetim her şeye rağmen çok fazla. Tahtacı ne yaptıysa, pozitiflerini onunla beraber yaptım. Sonuç olarak. Tahtacıdan çok iyi durumdayım taşıma maliyetinden. Demem o ki. Bi gün gelecek tahtacı fatura kesecek. Taşıma maliyetlerini de faturaya ekleyecek.. Sanırım iyi bir rakam çıkacak ortaya. Tabi bu saatten sonra kalkıp gitmezsem. çorba kaynıyormu, kaynayacakmı, daha çorbanın altındaki ateş ne durumda, yakıldımı. Bi bilsek iyi olacak
    17 den aldık

8.  Alıntı Originally Posted by regal1 Yazıyı Oku
    17 den aldık
    Yazmasaydınız keşke.
    Şimdi bunlar 16,99’un altında kapatırlar.

Sayfa 321/361 İlkİlk ... 221271311319320321322323331 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •