Sayfa 179/362 İlkİlk ... 79129169177178179180181189229279 ... SonSon
Arama sonucu : 2896 madde; 1,425 - 1,432 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

Yalnız en son KAP'taki haber de fiyatlanmazsa hiçbir şey fiyatlanmaz. Resmen bambaşka yerlere evriliyor süreç.

Ben bundan sonra bir lot bile satmam bu şirketten. Aşağıya geldikçe de fiyat toplarım.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

https://petroleumag.com/gran-quincal...re-para-pdvsa/

Venezuela petrol endüstrisini yeniden canlandırmak için ''EL FRAUD'' çetesiyle anlaşmalar imzalayan bazı “konsorsiyumlara bakalım:...

Venezüella petrol endüstrisinin yeniden canlandırılması için 20 konsorsiyumla anlaşmalar imzalanması. Bu tür konsorsiyumların listesine bakıldığında hem uluslararası hem de yerli konsorsiyumların tamamının veya neredeyse tamamının korsan niteliğini doğrulamak mümkün. İnternette bu tür konsorsiyumlar hakkında yer alan bilgilere baktığınızda bunların, kapsamlı bir petrol tecrübesi olmayan, sermayesi, teknolojisi, ekipmanı ve herhangi bir önemi olan insan kaynağı olmayan, evrak çantası şirketleri oldukları açıkça görülüyor.

....

MULTISERVICIOS Tomlan C.A.
    Esta empresa está radicada en 1489 SE 17th Street, Fort Lauderdale. Ni siquiera figura en Internet. Sin embargo, Su dueño ha emitido el siguiente tweet: @l13991205

[email protected]: Le doy gracias a Dios por esta nueva empresa Multiservicios Tomlan C.A.

Algo así como: Gracias, Dios mío, por darme este ve

(ÇOKLU HİZMETLER Tomlan CA
    Bu şirket 1489 SE 17. Cadde, Fort Lauderdale'de bulunmaktadır . İnternette bile yok. Ancak sahibi şu tweeti yayınladı: @l13991205

[email protected] :Bu yeni şirket Multiservicios Tomlan CA için Tanrı'ya şükrediyorum

Şöyle bir şey: Bana bu küçük geyiği verdiğin için teşekkür ederim Tanrım.)

https://petroleumag.com/blog-493-pdv...aida-y-remate/
    Son düzenleme : ft-2; 04-12-2023 saat: 05:50.

Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    Yalnız en son KAP'taki haber de fiyatlanmazsa hiçbir şey fiyatlanmaz. Resmen bambaşka yerlere evriliyor süreç.

Ben bundan sonra bir lot bile satmam bu şirketten. Aşağıya geldikçe de fiyat toplarım.
    Aynen.........
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Kap
    Şirketimiz ana faaliyet alanı olan termik santral elektrik üretimi ve buna bağlı olan madencilik alanında faaliyetlerini sürdürmektedir. Bununla beraber Şirketimiz konsolide finansal yapısı içerisinde ana kredilerini kapatmış ve serbest nakit akışı yaratmaya başlamıştır. Bu çerçevede Şirketimiz yıllık elde edeceği faaliyet karının %20 - %50 arasındaki kısmının imkanlar çerçevesinde gelirlerinin artırılmasına yönelik enerji sektöründe çeşitlendirilmiş yeni faaliyet alanlarına kaydırılmasını planlamaktadır. Aktarılacak ilave kaynak bu çerçevede ileride gerçekleşmesi planlanan temettü dağıtım imkanlarının önüne geçmeyecektir.
    Şirketimiz, enerji alanında hedeflenen gelir çeşitliliği çerçevesinde Amerikan yönetiminin 18 Ekim 2023 tarihi itibariyle Venezuela'ya uyguladığı yaptırımların kaldırılmasının yarattığı fırsatın da değerlendirilmesi ile Venezuela Devlet Petrol Doğalgaz Şirketi (PDVSA) tarafından işletme, bakım ve üretim çalışmalarına yönelik imtiyaz hakkı tanınmış olan Multiservicios Tomlam CA şirketine dolaylı olarak %60,4 oranındaki payları ile hissedar olacaktır.
    Söz konusu şirket Venezuela'da yer alan ve 4 sahadan oluşan üretim bloğunda toplam 171 kuyudan oluşan hafif ve graviteleri 18° ile 60° API arasında değişen orta ham petrol üretimine sahip alanda Kalkınma Planı çerçevesinde PDVSA adına üretim faaliyetlerini gerçekleştirecektir.
    Sahalarda devlet adına ispat edilmiş yaklaşık 593 milyon varil petrol rezervlerinin olduğu tahmin edilirken, gaz rezervleri yaklaşık 1,373 milyon cubic feet seviyesindedir.
    Bu çerçevede, 2024 yılının ilk 5 aylık dönemi içerisinde 6 Mn USD'lık ilk finansman sağlanması planlanmaktadır. İşletmenin faaliyete geçmesiyle üretimden oluşacak faaliyet gelirleri de dikkate alınarak ilave yatırım oluşturulacaktır.
    İlgili ülkeye yönelik yatırım ajans ve izinlerinin alınması ve tanıtımı ana ortağımız Odaş tarafından yapıldığı için tüm başvuru süreç ve işlemler Odaş üzerinden yapılmış olup takip eden 60 gün içerisinde söz konusu petrol ve doğalgaz sektörleri ile ilgili olan tüm faaliyetler, işletmeler veya ilgili hisselerinin Çan2 Termik A.Ş.'ye bedelsiz olarak devredilmesi hususunda Odaş ve Şirketimiz arasında 01.12.2023 tarihli protokol imzalanmıştır.
    Gelişmeler kamuoyu ile paylaşılacaktır.

Biri,bilinçli olarak bomba haberi kaynatmaya çalışmaktadır,öne alalım da kaynamasın.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

6. Bahar erken geldi. Herkese hayırlı olsun...
    Dil aslandır, yatar eşikte...

en fazla lotum Cande de.. kısada destek kırdıkça aldım.. bu günde dirençlerde hafiflemeyi düşünuyordum... fırsat vermedi..
    yinede dirençlerde beni dışarı atacak..

cümlenizin kazancı bol, daim ve bereketli olsun..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

8. Grafikte görülen büyük bir sıkışma patlama ile sonuçlanır.Ya aşağıya ya da yukarıya.Bunu grafikte bollinger band ile görmek mümkündür.CANTE de Agustos ayından beri süren yatay hareket grafiğin haftalık periotta bile daralmasına neden olmuştu.
    Sonuç ,cumatesi günü gönderilen bir KAP haberi ile patlama oldu.An itibari ile tavanda 13 milyon lotun üstünde alış var.

Sayfa 179/362 İlkİlk ... 79129169177178179180181189229279 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •