Sayfa 351/362 İlkİlk ... 251301341349350351352353361 ... SonSon
Arama sonucu : 2890 madde; 2,801 - 2,808 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

1. Evet nedir durum?

Olumlu haber sonrası yine mal dağıtıma operasyonu mu yoksa bu seferki durum farklı mı?

2. Sonunu düşünen kahraman olamaz....... Ft-2 Allah razı olsun yazdığın kafa karıştırıcı bilgiler için.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

3.  Alıntı Originally Posted by egeduk Yazıyı Oku
    evet nedir durum?

Olumlu haber sonrası yine mal dağıtıma operasyonu mu yoksa bu seferki durum farklı mı?
    buralardan mal kaptırmak acı olur. çok dikkatli olmak lazım. Benim dikkat anlayışım gel gel lere takılmamak. Beklemek

4.  Alıntı Originally Posted by regal1 Yazıyı Oku
    buralardan mal kaptırmak acı olur. çok dikkatli olmak lazım. Benim dikkat anlayışım gel gel lere takılmamak. Beklemek
    Sat düşünce al. Bunlar benim de becerebileceğim işler değil.
    Alırım ve 2-3 yıl beklerim.
    Strateji bu.

5. Göstere göstere çıkması sonunda hep negatif şeyler yaşanmış bir hisse. Bugün de nötr e yakın takılmış sonra gitmiş. Umarım yarın direkt gider de salmaz. A1 ve bank of gibi iki hırsıza guvenmesem de 21.8 üzerine atarsa atlicam vurkac için
    Hayırlısı

6.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Göstere göstere çıkması sonunda hep negatif şeyler yaşanmış bir hisse. Bugün de nötr e yakın takılmış sonra gitmiş. Umarım yarın direkt gider de salmaz. A1 ve bank of gibi iki hırsıza guvenmesem de 21.8 üzerine atarsa atlicam vurkac için
    Hayırlısı
    bu kağıt bugünden sonra daha yakıcı olacak gibi geliyor bana. sanırım 24 ü onlarda baz alıp yukarı gidiyor hissi verip bi da aşağı vurabilirler. adamlar şeytanı bile kötü emellerine alet ediyorlar.

7.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Göstere göstere çıkması sonunda hep negatif şeyler yaşanmış bir hisse. Bugün de nötr e yakın takılmış sonra gitmiş. Umarım yarın direkt gider de salmaz. A1 ve bank of gibi iki hırsıza guvenmesem de 21.8 üzerine atarsa atlicam vurkac için
    Hayırlısı
    Yarının tavanı 22,32
    21,80’den alsanız tavanın bir tık altından almış olursunuz.
    Yarın direk tavana yürümezse git gel yaparsa, biraz daha bekleyin der ve almazsınız gibi geliyor bana.
    Nasipten öte köy yok.

8.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Yarının tavanı 22,32
    21,80’den alsanız tavanın bir tık altından almış olursunuz.
    Yarın direk tavana yürümezse git gel yaparsa, biraz daha bekleyin der ve almazsınız gibi geliyor bana.
    Nasipten öte köy yok.
    Bazıları tepeden almayı sever 😂

Sayfa 351/362 İlkİlk ... 251301341349350351352353361 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •