Sayfa 336/361 İlkİlk ... 236286326334335336337338346 ... SonSon
Arama sonucu : 2883 madde; 2,681 - 2,688 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Kandinsky Yazıyı Oku
    SASA yüksek bedelsiz açıkladı tavan
    Çante de %1000 bedelsiz potansiyeli var deniyor
    Genel kurulda sıkı bir bedelsiz üstüne en az %45 elektrik zammı 20 nin üzerine attırması lazım
    % 1000 değil % 150 bedelsiz potansiyeli var benim gördüğüm.
    Yapar mı bilinmez.

2. 2 Nisanda yapılacak olağanüstü Genel Kurul’da kayıtlı sermaye tavanı 10 milyara yükseltilecek.
    Teknik olarak azami buraya kadar artırabilir.

3. Anlaşılan burada yazan çizenlerin çoğu kısa mesafe koşucusu.Yok bilanço,yok bedelsiz,Mevzu bunlar değil ki,
    Esas beklenti Venezuella meselesidir.Doğru mu değil mi?Bu soruyu sordutacak çok sebebimiz var.Şirket milletin ağzına bir parmak bal çaldı,yattı kulağının üzerine.Eğer Venezuell da bir operasyon
    yürütülecek ise ve bu konuda adımlar atılmış ise neler olabileceğini nasıl fiyatlama yapılacağını anlamak için alim olmak gerekmiyor.
    Şirkete zerre kadar güven olsa bu fiyat burada mı olurdu.Bu kesin.Güven çok önemli bir sermayedir.Kazanmak da zaman alır.

4.  Alıntı Originally Posted by Vesper Yazıyı Oku
    Anlaşılan burada yazan çizenlerin çoğu kısa mesafe koşucusu.Yok bilanço,yok bedelsiz,Mevzu bunlar değil ki,
    Esas beklenti Venezuella meselesidir.Doğru mu değil mi?Bu soruyu sordutacak çok sebebimiz var.Şirket milletin ağzına bir parmak bal çaldı,yattı kulağının üzerine.Eğer Venezuell da bir operasyon
    yürütülecek ise ve bu konuda adımlar atılmış ise neler olabileceğini nasıl fiyatlama yapılacağını anlamak için alim olmak gerekmiyor.
    Şirkete zerre kadar güven olsa bu fiyat burada mı olurdu.Bu kesin.Güven çok önemli bir sermayedir.Kazanmak da zaman alır.
    ODAS da 2,40 dan girdim. brüt takasa yakalandım. hisse 1,20 ye düştü. 6 ay içinde geri geldi 1,5 sene sonra 13 tl ye sattım. Ha ODAS ha CANTE yada para kazandıran diğer hisseler. Uludağ da kayak yapan, zirveden otellere inen her hisse en geç 2 sene sonra, para kazandırmıştır. bedelsiz sayısı para kazandırmıyor. hisse enflasyonu yaşıyorsun. o kadar.
    ne olursa olsun bu hisse şu 4 ay içinde 30 u yukarı geçecektir. venezuella olursa da ALÜ ÜL AALAAA

5. O kadar yazıldı çizildi hisse taa yazinki muhabbete konu olan 21.7lere bile gelemeedi. 19.5 ve 21.7 geçsin bakalım. Boşa heyecan yapmamali. Dün umudu kesmistim ama bugün iştahlı bu da enteresan. Neyse haftalık zirvesini bari geçsin seçim öncesi o zaman eklerim kendi adıma. Bol kazançlar

6.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    O kadar yazıldı çizildi hisse taa yazinki muhabbete konu olan 21.7lere bile gelemeedi. 19.5 ve 21.7 geçsin bakalım. Boşa heyecan yapmamali. Dün umudu kesmistim ama bugün iştahlı bu da enteresan. Neyse haftalık zirvesini bari geçsin seçim öncesi o zaman eklerim kendi adıma. Bol kazançlar
    CANTE için şöyle yapar demek, bırak yapar demeyi düşünmek bile yanılmakla eş değer olabiliyor. Ama yine de bir şeyler söylemekten geri kalmıyorum. eğer 25 e gelirse oradan geriye 21,76 kadar salar diyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by regal1 Yazıyı Oku
    CANTE için şöyle yapar demek, bırak yapar demeyi düşünmek bile yanılmakla eş değer olabiliyor. Ama yine de bir şeyler söylemekten geri kalmıyorum. eğer 25 e gelirse oradan geriye 21,76 kadar salar diyorum.
    Çevremde çoğu büyük yatırımcı alarmini 21.7 e kurdu. Ora gecilirse uçuş başlar diyorlar. Diğer yerler zaman kaybı olarak görüyorlar. Aylardır da haklı çıktılar. Nasip diyelim. Yani yüzde 5-10 çıktığında satan hiç pişman olması aylardur.

8.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    2 Nisanda yapılacak olağanüstü Genel Kurul’da kayıtlı sermaye tavanı 10 milyara yükseltilecek.
    Teknik olarak azami buraya kadar artırabilir.
    1 milyar civarıydı şimdiki sermayesi 10 mikyara yükseltmesi %1000 olmuyor mu?

Sayfa 336/361 İlkİlk ... 236286326334335336337338346 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •