Sayfa 170/361 İlkİlk ... 70120160168169170171172180220270 ... SonSon
Arama sonucu : 2883 madde; 1,353 - 1,360 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

1. Madencilik tarafı ile ilgili bilgisi olan var mı? Antimon

2. Durum CANTE ye özgü değil... Bütün hisseler aynı durumda nerdeyse... Hacim yok, iştah yok, alternatif yüksek faiz baskısı çıktı borsaya... Borsanın ve endeksin yükselebilmesi için bir hikâye yok...
    Testere piyasasına devam belli bir bantta... Böyle gider bir müddet daha... Çok beklentiye girmeyin...

CPH1941 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. CATES arzının fiyatlaması mı geliyor.Aynı sektörde halka açık başka santral yok.Yoksa yine gelecek bir KAP haberinin kokusunu mu aldılar.
    Şeker den dün dalan muhterermi fena kusturdular.Bu iş başka boyutlara geçiyor.Param var alırım bir şey olmaz zannediliyor,
    Öyle olmadığını anladığında bak ben sattım gitti oluyor.Çöplüğe yabancı horoz girerse tavuklar kaçarmış.

4.  Alıntı Originally Posted by Vesper Yazıyı Oku
    CATES arzının fiyatlaması mı geliyor.Aynı sektörde halka açık başka santral yok.Yoksa yine gelecek bir KAP haberinin kokusunu mu aldılar.
    Şeker den dün dalan muhterermi fena kusturdular.Bu iş başka boyutlara geçiyor.Param var alırım bir şey olmaz zannediliyor,
    Öyle olmadığını anladığında bak ben sattım gitti oluyor.Çöplüğe yabancı horoz girerse tavuklar kaçarmış.
    Şaka yapiyosunuz herhalde ;) 18.60 olduğu için mi fiyatlama yapıyor dediniz tavan olmuş gibi yorum yapmışsınız geçen hafta 19.4 ti hisse

5. Piyasa mezbaha ya dönmüşken, yeşil filiz vermesi de bir işarettir.Hele seans kapanışına yakın iştah
    varsa dadından yenmez.

6. Hergun yapıyor kapanışa yakın 15-20 puan sonra sabah erkenden geri alıyor ekranda tek iştahlı hisse cwene İns cante de çıkar

7. Enerjileri aldılar hayr olsun. Ben yarısını verdim kapanışta

8.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Enerjileri aldılar hayr olsun. Ben yarısını verdim kapanışta
    Hayırlı olsun.
    Ak yatırım tek büyük alıcı 19.12 de 1,5 milyon lot alıcıydı.Halkyatırım günlerdir ufak ufak topladıklarını tek kalemde verdi.
    18,20-25 lerde artık hiç satış gelmeyince dibi gördük diye aldıklarını düşünüyorum.
    Bakalım yarın ne olacak alımlara devam mı satış mı?
    Hatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 170/361 İlkİlk ... 70120160168169170171172180220270 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •