Sayfa 271/361 İlkİlk ... 171221261269270271272273281321 ... SonSon
Arama sonucu : 2883 madde; 2,161 - 2,168 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

1. Peri masalı.
    Güzelmiş.
    Hoşuma gitti.

https://youtu.be/qGQqj6WY4IE?si=_OfaAmf30hQwJ7TT

2. Evet, peri masalı. Geriye doğru bakarsanız Cante ve Odaş'da olanların bir açıklaması bu olabilir. Bekleyip, göreceğiz...
    Dil aslandır, yatar eşikte...

3. Bir boğanın kuyruğu olma ,bir tavuğun kafası ol

Güzel bir japon atasözü

Syg

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Peri masalı.
    Güzelmiş.
    Hoşuma gitti.

https://youtu.be/qGQqj6WY4IE?si=_OfaAmf30hQwJ7TT
    teşekkürler...........

Andre Rieu' dan wals dilemek bir keyif ama, 2. videoda Hatırla Sevgiliyi dilemek çok özel ve büyük bir keyif.. dinlerken tüylerim diken diken oldu.. elinize, yüreğinize sağlık..

kuru bir teşekkür yerine kısada, göze hoş görünen 60 dakikalık bir grafik göndereyim..
    grafiğe bakarken, altın kuralı da unutmamak lazım.. ( PARA NE DERSE O OLUR..)

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

5. Açıklamanın SPK sopasıyla yapıldığını söylemeye gerek yok sanırım... Diğer konu neyin devrini yapıyorsunuz 3 aydır onu anlamadım. Devredecek (ODAS) ve devralacak (CANTE) şirketler aynı yönetime sahip sonuçta...Kendi kendisine randevu mu veriyor Burakçığım...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

6.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    teşekkürler...........

Andre Rieu' dan wals dilemek bir keyif ama, 2. videoda Hatırla Sevgiliyi dilemek çok özel ve büyük bir keyif.. dinlerken tüylerim diken diken oldu.. elinize, yüreğinize sağlık..

kuru bir teşekkür yerine kısada, göze hoş görünen 60 dakikalık bir grafik göndereyim..
    grafiğe bakarken, altın kuralı da unutmamak lazım.. ( PARA NE DERSE O OLUR..)

Ben teşekkür ederim.
    Peri masalı.
    Bu hisseyi duyduğum zaman peri masalı aklıma gelecek her.
    Umarım masalın sonuna kadar elimde tutmayı başarabilirim.
    Selamlar

7.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    Şubat ayının 10-12 tarihleri arasında 44 saat süresince üretim durmuş; kazan borusu arızası nedeniyle

son zamanlarda çok sık olmaya başladı.
    Üstad'ın tüm olumlamalarına ,negatif algılarla karşısına çıkıp(elinde bu hisseden olmadığına inanıyorum.belkim de elinde var bir amaç uğruna yapıyorsun ) bu hisseyle vedalaşmama neden olan sen eğer önümüzdeki 2 yıllık süreçte bu hisse 33-48-52-70-120 tl hedeflerini gerçekleştirirse iki cihanda iki elim yakandan eksik olmaz.

8. Yatırım kararı verirken, her görüşü okuyup, dinledikten sonra, kendi akıl süzgeçinizden geçirip, gerekli analiz ve araştırmaları yaparak, hür iradeniz ile karar almanızda fayda var.
    Burada kimse kimseye yatırım tavsiyesi vermiyor ve veremez de.

Sayfa 271/361 İlkİlk ... 171221261269270271272273281321 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •