Sayfa 188/362 İlkİlk ... 88138178186187188189190198238288 ... SonSon
Arama sonucu : 2890 madde; 1,497 - 1,504 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    Özalların odaş enerji sahiplerinin turk milletine ve borsa yatirimcilarina kaç kuruşlul hayri olmuş...??? Venezualada çikan petrol ve gazlarin venezuala halkima kaç pezotoluk bir hayir dokunmuşki cantedeki kap ve alda kadapralarin faydasi dokunur...muhafakazar şirket ve anlayislarinin neyi muhafaza ettiklerini hep tecrube ile ogrenmi olduk..vatan ahyr olsun))
    Breh breh breh eseguobe bolgesinden petrol ve doğal gaz fiskirmaya baslamiş oyle verimliymiski brezilya bile asker yigmaya başlamiş bizim muhafazakar sirketlerin ıslak rüyalarinda biride bitmiş oldu ahahah
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

Borsada "hikayeler" şirketlerin olmassa olmazlarıdır

3. 3 şirkete yatırım yaptım üçünde de duduklendim, hem de benzer senaryo. Bioen Sayas ve Cante. Ama nedense en çok Canteye üzüldüm... Ve payları azaltıp sayasa gecicem gibi duruyor. Ben gidersem belki cante uçar açılışta vedalascam bununla. Hareket başlarsa geri gelmek kaydıyla*

Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Cantede hikaye yeni başlıyor.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

5.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    geçmişte, odas ı aynı zamanda elimizde tutuyorduk....
    tam zamanında çıkmıştın galba sen....
    azaz nickli hesabımın açılmasını talep ediyorum admin....

Alıntı Originally Posted by cokcok Yazıyı Oku
    geçmişte, odas ı aynı zamanda elimizde tutuyorduk....
    tam zamanında çıkmıştın galba sen....
    10 üstünde evet,,,,sonra 6-11 oldu yine,,,,2.tur
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

20 aralıkta genel kurul var,,,gündemde venezuealla ile ilgili yeni açıklamalar gelebilir mi,bakacağız.

8.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    10 üstünde evet,,,,sonra 6-11 oldu yine,,,,2.tur
    evet.... iyi yerdi o zaman için o seviyeler....
    azaz nickli hesabımın açılmasını talep ediyorum admin....

Sayfa 188/362 İlkİlk ... 88138178186187188189190198238288 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •