Sayfa 333/361 İlkİlk ... 233283323331332333334335343 ... SonSon
Arama sonucu : 2883 madde; 2,657 - 2,664 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by regal1 Yazıyı Oku
    Borsa düşemiyor mu? düşemiyor gibi mi yapıyor. Cante de öyle.
    Bilemedim.
    Yüzde 5 kesmiyor mu ))

2.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Yüzde 5 kesmiyor mu ))
    Çıkmasıda inmeside ilgi alanımda değil, her %1 de ya alıyorum ya da satıyorum. buralarda hisse kaybı yaşamak istemediğim için 100 lot al satttayım. şöyle 30 lara gelse de %3 ara ile 1000 bin alıp satsam diyorum. konu bu yani

3. Şirketimiz "Türkiye Muhasebe Standardı 29 Yüksek Enflasyonlu Ekonomilerde Finansal Raporlama (TMS 29)" hükümlerine göre Konsolide Kar veya Zarar ve Kapsamlı Gelir Tablosunu yayınlamıştır. Şirketimizin borçluluk yapısının çok düşük olması ve özkaynaklarının varlıklar karşısında çok yüksek oranda olması bilanço sağlığı açısından olumlu bir durum olmasına karşın yukarıda sözü geçen hükümler çerçevesinde karlılığımız 917.129.027 TL tutarında düşmüştür. Sonuç olarak olumlu gerçekleşen bilanço pozisyonunun kar/zarar da enflasyon düzeltmesi nedeni ile negatif etkilendiğini kamu oyunun bilgisine sunarız.

4.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Kısa ve uzun vadeli borçlanma yok denecek kadar az.
    Özkaynaklar kuvvetli.
    Sağlam bir şirket.
    Enflasyon muhasebesi uygulanmış bilançolara zamanla alışacağız.
    Gelen KAP açıklaması, benim analizim ile örtüşüyor.

5.  Alıntı Originally Posted by regal1 Yazıyı Oku
    Çıkmasıda inmeside ilgi alanımda değil, her %1 de ya alıyorum ya da satıyorum. buralarda hisse kaybı yaşamak istemediğim için 100 lot al satttayım. şöyle 30 lara gelse de %3 ara ile 1000 bin alıp satsam diyorum. konu bu yani
    Hayırlısı. Bugün kapanış iyi olursa ben atlarım şu anda numunelik var elimde. Oyun varsa bugün belli edecdkler

6.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Hayırlısı. Bugün kapanış iyi olursa ben atlarım şu anda numunelik var elimde. Oyun varsa bugün belli edecdkler
    sanki yukarı döndük gibi , saat16,30 dan sonra bi da aşağı dönmezse

7.  Alıntı Originally Posted by regal1 Yazıyı Oku
    Daha dönmesin.
    Pazartesi sağlam bir ekleme yapayım sonra yukarı dönsün.

8.  Alıntı Originally Posted by regal1 Yazıyı Oku
    Bugün kader günü. Kapanış önemli. Akenerji bir haftada ikiye katladılar Eureni de bir haftada yarıya düşürdüler. Her şey mümkün. Bilanço iyi gelse ucacakti. Yazık oldu

Sayfa 333/361 İlkİlk ... 233283323331332333334335343 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •