Sayfa 344/364 İlkİlk ... 244294334342343344345346354 ... SonSon
Arama sonucu : 2910 madde; 2,745 - 2,752 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

1. Daha önce de dedim ; bütün güzel haberlerle müthiş ele verildi. Geçen sene 33 TL olan hisse şu anda 18 TL ve onlarca haber düşmesine rağmen. Demek ki hırsız bunlar. Hikaye de bitmek üzere. Kar edemeyen bir şirket. Ederse de yedirmiyor. Yeni bir arz yapar oraya geçerler , ihlas grubuna döner bu hisse. Ytd. Bende de komik bir meblağ var. Ve satınca uçacak falan sanıyordum 19 dan verdim.

2.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Daha önce de dedim ; bütün güzel haberlerle müthiş ele verildi. Geçen sene 33 TL olan hisse şu anda 18 TL ve onlarca haber düşmesine rağmen. Demek ki hırsız bunlar. Hikaye de bitmek üzere. Kar edemeyen bir şirket. Ederse de yedirmiyor. Yeni bir arz yapar oraya geçerler , ihlas grubuna döner bu hisse. Ytd. Bende de komik bir meblağ var. Ve satınca uçacak falan sanıyordum 19 dan verdim.
    Genelde öyle olur ya. Sattığın hisse uçar. Size bu olumsuz durumu bile yaşatmamış.

Alacağım pozisyonu aldım. Daha ekleme yapmam. Ortalama Maliyetimin yaklaşık % 2 aşağısındayım. Şu Venezuella işi de tırt çıkarsa, ki iş sanki oraya doğru evriliyor, kol bacak keser , vedalaşırım.
    Benim vedalaştığım günü yazarım buradan.
    O gün ev araba satın ve girin derim.
    İşte tavan serileri de o gün başlar.
    Hayattaki şansım.

Nasip bakalım.

3. Yarın satta gitmeye başlasın biz sana kardan pay veririz

4.  Alıntı Originally Posted by grttrader Yazıyı Oku
    Yarın satta gitmeye başlasın biz sana kardan pay veririz
    Üzgünüm. Uzun vadeli bir yatırım bu benim için.

5.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Genelde öyle olur ya. Sattığın hisse uçar. Size bu olumsuz durumu bile yaşatmamış.

Alacağım pozisyonu aldım. Daha ekleme yapmam. Ortalama Maliyetimin yaklaşık % 2 aşağısındayım. Şu Venezuella işi de tırt çıkarsa, ki iş sanki oraya doğru evriliyor, kol bacak keser , vedalaşırım.
    Benim vedalaştığım günü yazarım buradan.
    O gün ev araba satın ve girin derim.
    İşte tavan serileri de o gün başlar.
    Hayattaki şansım.

Nasip bakalım.
    Adamlar isterse aynen bir şekilde gider ama benim etim be budum ne ama çok yüklü portföyü olan adamlar sattı, hepsi şu anda geri alsa çok daha uyguna alacak durumda Endeks zirvesine çok yakın. Ha tabii umut güzel şey, bol şans dostum, olur mu olur ;)

6.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    CANTE’de keklik dediler.
    Hiç öyle değilmiş meğer.

....
    cante de acı bibermiş bu....
    azaz nickli hesabımın açılmasını talep ediyorum admin....

7. Bataklık gibi kaçışlar başlamış burda

Şirketimizin Venezuela'daki faaliyetlerine yönelik olarak 15.02.2024 tarihli açıklamasında belirtilen ve Çan2 Termik A.Ş.'ye bedelsiz olarak devredilmesi hususunda Odaş ve Şirketimiz arasında imzalanan Protokol çerçevesindeki hisse devri işlemi, bugün itibariyle gerçekleşmiştir.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1268985

Sayfa 344/364 İlkİlk ... 244294334342343344345346354 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •