Sayfa 350/364 İlkİlk ... 250300340348349350351352360 ... SonSon
Arama sonucu : 2905 madde; 2,793 - 2,800 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by asuGaGuGa Yazıyı Oku
    Katiliyorum. Ne aldigimizi bilmiyoruz su an.
    Aldığımız cante. odas 3küsür milyar verip, 21,76 dan cante aldı. odas dediğimiz adamlar, bildiğimiz gabir sinekleri. bedavaya para basacak tipler değil hiçbiri... 2 göz 4 gözlükle bakıyorlar herşeye. bu hisse yi 2 sene elinde tutan köşeyi döner diyenlerdenim. Ne mi biliyorum. bildiğim tek şey 21,76 dan cante almaları. hepsi bu.

Alıntı Originally Posted by regal1 Yazıyı Oku
    Aldığımız cante. odas 3küsür milyar verip, 21,76 dan cante aldı. odas dediğimiz adamlar, bildiğimiz gabir sinekleri. bedavaya para basacak tipler değil hiçbiri... 2 göz 4 gözlükle bakıyorlar herşeye. bu hisse yi 2 sene elinde tutan köşeyi döner diyenlerdenim. Ne mi biliyorum. bildiğim tek şey 21,76 dan cante almaları. hepsi bu.
    --aldıkları mal kimindi??; sağ cepten sol cebe olmadığını nereden biliyorsun??...

3.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    endeks günlerdir geçemediği CRLN 9157.24 direncini geçemeyince üzerinden atladı.. ama CANTE bu sıçramayı yapamadı ve CRLN 18.60 direnci altında kaldı.. ayrıca üzerinde bir de 18.85 direnci de bulunuyor.. genel durumu iyi olmakla birlikte bu pozitif durumunu 17.39 seviyesine kadar koruyabilecek durumda.. pazarda limon satan çocuk ise halen ''sulu bunlar,sulu'' diye bağırıyor..

12 Şubatta mevcut sıkışmanın sonlarına gelip artık otobana çıkış yapabileceğimizi düşünerek, gişelere kamyon ile gelmiştim.. ama feyk atıp otobana girmek yerine hemen yanındaki köy yoluna girmiş ve bunu derslere konu olacak bir şekilde yapmıştı.. dün Cantenin isim vermeden bahsi geçen günlük sıkışma grafiğini bir forma örnek olarak gönderdim.. şu sıralar otobana girmekten çok sürücü belgesi alma peşinde.. köy yolu otobana yakın.. ama cante bu.. buradan patikaya bile geçebilir..

gişeler 19.03 te..üstelik daha önce gönderdiğim haftalık sıkıma grafiği halen aktif.. malsız çulsuz yakın izlemede..
    iyi çalışmalar..
    senin tasvirli anlatımını seviyorum....
    azaz nickli hesabımın açılmasını talep ediyorum admin....

4.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --aldıkları mal kimindi??; sağ cepten sol cebe olmadığını nereden biliyorsun??...
    tahtacının işi bu... sağ dan sola soldan sağa.. yetmedi : aracı kurumdan virman. ilk defa olmayacak. sonuncuda değil. bu sistemin özü bu.

Satin aldigimiz sirket derken, Denarius Pumping Services LLC(Florida) ve Invenergia C.A. kastediyorum . Bu sirketlerin varliklari ile ilgili bilgi vermeyip, kimden satin aldigimiza(Ana ortak) dair finansal bilgi cok sacma.

Satin aldigim sirketin varliklairni bilmek isterim. Kimden satin aldigimin degil.

6.  Alıntı Originally Posted by asuGaGuGa Yazıyı Oku
    Satin aldigimiz sirket derken, Denarius Pumping Services LLC(Florida) ve Invenergia C.A. kastediyorum . Bu sirketlerin varliklari ile ilgili bilgi vermeyip, kimden satin aldigimiza(Ana ortak) dair finansal bilgi cok sacma.

Satin aldigim sirketin varliklairni bilmek isterim. Kimden satin aldigimin degil.
    gerçek hayatta hangi şirket yaptıklarını yapacaklarını ilan ederek yapıyorki. yönetim kurulu başkanı ile genel müdür, CEO nun kuklasımı diyorsun. Öyle de olabilir. ticarette olmaz diye bir şey zaten yok. hükümran olan sadece HAKİM ORTAKlar, borsa, tahtacı hepsi "yancı" "DEĞNEKÇİ"

gerçek hayatta hangi şirket yaptıklarını yapacaklarını ilan ederek yapıyorki. yönetim kurulu başkanı ile genel müdür, CEO nun kuklasımı diyorsun. Öyle de olabilir. ticarette olmaz diye bir şey zaten yok. hükümran olan sadece HAKİM ORTAKlar, borsa, tahtacı hepsi "yancı" "DEĞNEKÇİ"
    maalesef bir sey diyemiyorum. Elimde bilgi olmadan yorum yapamiyorum. Sadece gemideyim, bu geminin nereye gidecegini merakla izliyorum. Venezuella businessi haric tutarsak, fiyatinin yine de iskontolu oldugunu dusunuyorum. Venezuella ekstra iskonto sunabilir diye umuyorum sadece ve anlamaya calisiyourm sizler gbi.

8.  Alıntı Originally Posted by asuGaGuGa Yazıyı Oku
    maalesef bir sey diyemiyorum. Elimde bilgi olmadan yorum yapamiyorum. Sadece gemideyim, bu geminin nereye gidecegini merakla izliyorum. Venezuella businessi haric tutarsak, fiyatinin yine de iskontolu oldugunu dusunuyorum. Venezuella ekstra iskonto sunabilir diye umuyorum sadece ve anlamaya calisiyourm sizler gbi.
    20.30 TL tavan hayırlı olsun
    A1 capital 9,3 milyon lot almış bofa 2.3 mio
    İyi topladı yarın bu kadar uzatmadan direk yukarı devam edebilir

Sayfa 350/364 İlkİlk ... 250300340348349350351352360 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •