Sayfa 1/337 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 2695 madde; 1 - 8 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Oransal dağıtım olarak görünüyor hayırlı uğurlu olsun.

3. Hayırlı olsun.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Taslak izahnamede oransal dağıtım olacağı yazsa da onaylı izahnamede eşit dağıtım olacağı yazıyor.

Bu değişikliği yapanları alkışlıyorum.

Tahsisat oranlarında bireysel ve kurumsal yatırımcılar için %50-50 tahsisat yapılmış.

Ek satış için bir oran belirtilmemiş.

Ancak gerek normal satış gerekse ek satış olsun tahsisat oranlarında, oluşan talebe göre değişiklik yapılabilecek.

Halka arzla ek satışla birlikte toplamda 74.349.000 lot hisse satılacak.

3,90 TL'lik fiyatla toplam arz büyüklüğü 289.961.100 TL olacak.

Tureks, Matriks ve Kua Granit arzlarından sonra 15.04.2021 günü oluşan fiyat hareketleri nedeniyle halka arza katılımın düşebileceğini de düşünerek, 500.000 kişinin bu arza katılacağını ve de toplam satış miktarının tamamının bireysel yatırımcılara tahsis edildiğini varsaysak bile, kişi başı 580 TL'lik hisse düşer.

Buna göre azami 150 lot talepte bulunmanın yeterli olacağı kanaatindeyim.

Cümleten bol kazançlar.
    Yazdıklarım küçük bir yatırımcının görüş ve düşünceleri olup, yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez.

5. @sawkolik teşekkürler
    Eşit dağıtım isabet olmuş

6. Sayın sawkolik bilgilendirme için teşekkür ederiz. Hangi aracı kurumlardan işlem yapılacağı bellimi acaba, bilen arkadaşlar paylaşırsa seviniriz....

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by sawkolik Yazıyı Oku

Taslak izahnamede oransal dağıtım olacağı yazsa da onaylı izahnamede eşit dağıtım olacağı yazıyor.

Bu değişikliği yapanları alkışlıyorum.

Tahsisat oranlarında bireysel ve kurumsal yatırımcılar için %50-50 tahsisat yapılmış.

Ek satış için bir oran belirtilmemiş.

Ancak gerek normal satış gerekse ek satış olsun tahsisat oranlarında, oluşan talebe göre değişiklik yapılabilecek.

Halka arzla ek satışla birlikte toplamda 74.349.000 lot hisse satılacak.

3,90 TL'lik fiyatla toplam arz büyüklüğü 289.961.100 TL olacak.

Tureks, Matriks ve Kua Granit arzlarından sonra 15.04.2021 günü oluşan fiyat hareketleri nedeniyle halka arza katılımın düşebileceğini de düşünerek, 500.000 kişinin bu arza katılacağını ve de toplam satış miktarının tamamının bireysel yatırımcılara tahsis edildiğini varsaysak bile, kişi başı 580 TL'lik hisse düşer.

Buna göre azami 150 lot talepte bulunmanın yeterli olacağı kanaatindeyim.

Cümleten bol kazançlar.
    Bilgilendirme icin tesekkurler ama yanlis hatirlamiyorsam quagr nin arzina 850.000yatirimci katilmisti. Yine ayni yatirimcinin bu arza katilacagini dusunursek 100lot basvuru yapilsa bence yeterli olur diye dusunuyorum.

SM-N980F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yazdığım hiçbir şeyi önemseyip dikkate almayın. Kafam iyidir

8. Çan Termik santral tarafından yapılan bildirimde yatırımcıların beklediği şekilde halka arzın eşit dağıtım yöntemi ile yapılacağı bilgisi paylaşıldı.

Çan-2 Termik santralin halka arzında 67.590.000 + 6.759.000 (ek satış) Toplam 74.349.000 Lot 289.961.100 TL‘lik arz gerçekleştirilecek Dağıtım Türü Olarak ÇAN-2 Termik A.Ş. SPK onaylı izahnamesinde değişiklik yapıldı. Dağıtım şekli oransal olarak planlanmıştı. Eşit dağıtım olarak güncellendi. %50sini yani 33.795.000 adet hisseyi bireysel yatırımcıya dağıtılacak . 131.800.500 TL’lik Pay ise Eşit Olarak Dağıtımı gerçekleştirilecek.

Halka arz Fiyatı Fiyat 3.90 ₺

Sayfa 1/337 1231151101 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •