Sayfa 267/361 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317 ... SonSon
Arama sonucu : 2883 madde; 2,129 - 2,136 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by grttrader Yazıyı Oku
    Selamlar, bugün itibari ile sattım elimdekileri, size bol kazançlar.
    Sen satınca bir bildiği vardır dedim bende sattım.Araştırmacı traderlere bol kazançlar.

2.  Alıntı Originally Posted by HYPATAI Yazıyı Oku
    Sen satınca bir bildiği vardır dedim bende sattım.Araştırmacı traderlere bol kazançlar.
    sana da hayırlı olsun dostum

3. İki kişi satınca ben de biraz daha ekledim.
    18,75’den

1850 seviyesinden almak cazip gibi fakat endekse de cok hassas .Endeks geri cekilmeleri cok etkili.Bilanco tarihini net olarak bilen var mi ?

5. Borsa hayatımda gördüğüm en iğrenç hisselerden biri bu cante.

Patronu da en büyük küçük yatırımcı düşmanlarından biri.

Borçları kapattı, karlılık fena değil, yeni iş koluna girme durumu var ama bistin 7200 den 9200 e çıkışına nerdeyse hiç tepki vermedi ama az düşüş olunca hemen eksi 4 yaptı
    Bu kadar alçaklık adilik olmaz ne kadar adi bir patronu var.

Lanet olsun girdiğim güne de hisseye de yazıklar olsun sözde patronuna da.

SM-A525F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

7.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Abi merhabalar. O kadar emek verdiniz ama gidiyorsunuz. Hadi biz gittik ama siz gitmeyin bence. Bir bakıma kisada çok bir umut yok anlamina gelmez mi bu. Atistiginiz forumdasi haklı çıkarmış olur sanki ama tabii para ve seçim sizin hakkınız, sonsuz saygı ve teşekkürler. Bol kazançlar.
    Üstadım, öncesinde de yazdım...Bu bir portföy yönetim stratejisi yani şirket ve şirketin geleceği ile ilgili (kendime mahsus) yaptığım projeksiyon ile çelişen bir durum değil ve kısa vadeli. Bir çok arkadaşın aksine (şu 60 gün mevzusundaki suskunluğu kenarda tutarak) şahsen ben şirket yönetimi ile ilgili kendimde hiç bir şey söyleme hakkı bulamıyorum. Ne dedilerse yaptılar çünkü. Onca borcun, hem de tam zamanında küçük yatırımcının cebinden 5 kuruş çıkmadan kapatılması bile başlı başına şapka çıkarılacak bir şey.

Hisse fiyatlamaları göreceli ve geçicidir...Aslolan şirketin geleceğidir...Gelecek konusunda (Venezuela konusu olmasa bile) bir sıkıntı göremiyorum ancak geçen de dediğim gibi konjonktür küçük sermayeli şirketlere daha yakın durmayı gerektiriyor. Benim yaptığım da bu. Kısa zamanda çok iyi kazanç sağladığım 1-2 hissede yavaştan pozisyon azaltıp buraya geçiyorum zaten...YTD
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

8.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Üstadım, öncesinde de yazdım...Bu bir portföy yönetim stratejisi yani şirket ve şirketin geleceği ile ilgili (kendime mahsus) yaptığım projeksiyon ile çelişen bir durum değil ve kısa vadeli. Bir çok arkadaşın aksine (şu 60 gün mevzusundaki suskunluğu kenarda tutarak) şahsen ben şirket yönetimi ile ilgili kendimde hiç bir şey söyleme hakkı bulamıyorum. Ne dedilerse yaptılar çünkü. Onca borcun, hem de tam zamanında küçük yatırımcının cebinden 5 kuruş çıkmadan kapatılması bile başlı başına şapka çıkarılacak bir şey.

Hisse fiyatlamaları göreceli ve geçicidir...Aslolan şirketin geleceğidir...Gelecek konusunda (Venezuela konusu olmasa bile) bir sıkıntı göremiyorum ancak geçen de dediğim gibi konjonktür küçük sermayeli şirketlere daha yakın durmayı gerektiriyor. Benim yaptığım da bu. Kısa zamanda çok iyi kazanç sağladığım 1-2 hissede yavaştan pozisyon azaltıp buraya geçiyorum zaten...YTD
    Yatırım tavsiyesi olmadan hangi hisseye kaydığınızı paylaşabilirseniz bi araştırma yapmak isterim . mümkün müdür?

Sayfa 267/361 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •