Sayfa 252/368 İlkİlk ... 152202242250251252253254262302352 ... SonSon
Arama sonucu : 2944 madde; 2,009 - 2,016 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

1. Sabır... Sadece sabır... Farkı kapatır...

CPH1941 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Sabır... Sadece sabır... Farkı kapatır...
    Aynen...Takaslara şöyle bakıyorum da yok hisse satışı, yok tahsisli, yok petrol haberi, bilanço vs. derken tahtadaki en baba satıcı 3.5 milyon lot...Toplam sirkülasyon 12-13 milyon lot...EYFonlarında 1 milyon lot bir şey kaldı, onu takipteyim.

Bu derinlikteki kağıtta çerez rakamlar bunlar...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

3.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku

--üretim, yalpalamaya başlamış...dalga boyunun derinliği artmış...
    mevsimsellikle alakalı olabilir. Malum yağışlar nedeniyle hidroliklerin payı artıyor üretimde. Maliyet avantaji var. PTFlerin düşük kalmasında da etkisi var. Geçen sene yağış azlığında hidrolik santrallar yeterince üretm yapamamışlardı. Önümüzdeki 3 aylık dönem daha hidrolik santrallerin dönemi eğer yağışlar böyle devam ederse

4. Yahu, Allah aşkına !..CATES gibi bitik bir şirketin finansalları ve değerlemeleri ortada iken CANTE'deki mevcut fiyatlamaların üretim, satış gak guk ile alakalı olmadığını halen anlamadınız mı dostlarım...Lütfen !

Kafalarında bir plan var, tıkır tıkır işliyor...Gün gelecek borsada tek konuşulan kağıt olacak, adım gibi eminim...YTD
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

5. Cante patronu kadar ky düşmanı çok az kişi vardır. Adam bütün borçları bize ödetti 9 aydır da paramızı hiç etti. Bu kadar adilik olmaz insan insana bunu yapmaz.

Sivri zekalı o kadar çok beddua alıyor ki sanıyor ölene kadar böyle güzel yaşayacak. İlla bu ahlar başına gelecek. Pek inancı yok demek ki beddua dan korkmuyor.

Bist eski zirvesini geçti bu hala 18 lerde bari 22 falan olsa.
    Yazıklar olsun daha diyecek birşey yok.

SM-A525F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Yahu, Allah aşkına !..CATES gibi bitik bir şirketin finansalları ve değerlemeleri ortada iken CANTE'deki mevcut fiyatlamaların üretim, satış gak guk ile alakalı olmadığını halen anlamadınız mı dostlarım...Lütfen !

Kafalarında bir plan var, tıkır tıkır işliyor...Gün gelecek borsada tek konuşulan kağıt olacak, adım gibi eminim...YTD
    İşte sorun da bu abim. Millet başka hisselerde kütür kütür kazanıp gelip burda da vuracak. Can sıkan taraf bu. Değilse bence de elbet birgün gider. Ama ihlas grubu gibi takılıyor

7. Değerli ortaklar,size bir tavsiyem var.Şirketin haftalık grafiğini açın.Grafiğin üstüne bollinger band ı atın,geriye çekili
    ortaya çıkan resme lütfen bakın.Göreceğiniz şey emimim sizi de çok şaşırtacaktır.Bu adamların KY ye layık gördüğü şekil bu...
    Son düzenleme : Vesper; 01-02-2024 saat: 15:51.

8.  Alıntı Originally Posted by talebe37 Yazıyı Oku
    Cante patronu kadar ky düşmanı çok az kişi vardır. Adam bütün borçları bize ödetti 9 aydır da paramızı hiç etti. Bu kadar adilik olmaz insan insana bunu yapmaz.

Sivri zekalı o kadar çok beddua alıyor ki sanıyor ölene kadar böyle güzel yaşayacak. İlla bu ahlar başına gelecek. Pek inancı yok demek ki beddua dan korkmuyor.

Bist eski zirvesini geçti bu hala 18 lerde bari 22 falan olsa.
    Yazıklar olsun daha diyecek birşey yok.

SM-A525F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sermaye piyasalarının ana fonksiyonu şirketlerin fon ihtiyaçlarını karşılamaktır. Yurtdışında Cante'nin yaptığı olumlu karşılanır ama ülkemizde piyasalar manipulasyon üzerine kurulduğu ve fiyatlamalarda şirketin temelleri yerine cates örneğinde oluğu gibi grupların fiyatı götürmesi üzerine kurulu. Temmuz ayında dolaşımdaki hisse sayısı ikiye katlanınca gruplar bu hisseden kaçıp dolaşımdaki hisse senedi az olan şirketlere yöneldiler. Olay bu

Sayfa 252/368 İlkİlk ... 152202242250251252253254262302352 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •